Jump to content

Ciupanezu

Members
  • Posts

    27000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Ciupanezu

  1. PreÞurile pieselor pe producãtor sunt În general mai mici decât preÞurile pieselor originale.
  2. Depinde de dotĂŁri, stare tehnicĂŁ, motor, caroserie. O maÂşinĂŁ bunĂŁ costĂŁ minim 3000 euro.
  3. Acest model de jante merge foarte bine pe E38, mie ĂŽmi place foarte mult: http://img207.imageshack.us/img207/6640/8696100148uh1.jpg http://img529.imageshack.us/img529/1452/750ilside6083401sj9.jpg
  4. Minim 1000 euro şi asta fără montaj. Acestea sunt diferenţele dintre facelift şi prefacelift: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?s=&...st&p=284086
  5. Nu este compatibil orice telefon cu car kit-ul. CautĂŁ acel model de motorola.
  6. E un mit. Nu este nevoie deÂşi mulĂži recomandĂŁ acest lucru.
  7. Sunt mai frumoase farurile de facelift. :)
  8. Mie ĂŽmi pornea greu la cald acum vreun an. Am pus-o pe tester, o sondĂŁ lambda dĂŁdea eroare. Am schimbat-o Âşi problema s-a rezolvat.
  9. 1. Bordul se poate repara: http://www.bimmerboard.com/forums/posts/543597 La reprezentanţă costă 450 euro repararea bordului. 2. Cumpără de pe ebay unul, găseşti la preţuri acceptabile. 3. Funcţionează şi ĂŽn Ro, caută tot pe ebay şi la dezmembrări. Un anunţ la Mica publicitate ar putea fi eficient. 4. Poţi cumpăra doar sertarul de pe ebay, am văzut cu 20 de euro. 5. Poţi cumpăra din Autovit cu 60 Ron setul. Există şi din velur şi din cauciuc, originale BMW. P.S: Foarte frumoasă maşina ta!
  10. Nu Âştiu dacĂŁ sunetul poate fi bĂŁrbĂŁtesc sau feminin. :)
  11. E normal sĂŁ semene ĂŽntre ele, toate respectĂŁ ĂŽn mare parte acelaÂşi format.
  12. Faruri de facelift. Stopuri de facelift. Barã faÞã de facelift sau pachet M integral. Dacã vrei calitate, achiziÞioneazã-le originale, chiar ºi sh. Cele aftermarket sunt de proastã calitate ºi nici nu aratã la fel de bine.
  13. SchimbĂŁ chederul Âşi monteazĂŁ ornamentul ĂŽn poziĂžia corectĂŁ.
  14. Nu cred cĂŁ cei bogaĂži sunt persecutaĂži. :)
  15. Iar dacă ĂŽmbraci tot interiorul, şansele să iasă prost sunt mai mari.
  16. Ce treaba are sonda lambda cu pornirea motorului? :) Atunci când nu porneşte la cald.
  17. Cel mai bine este sĂŁ schimbi toate rolele, curelele Âşi ĂŽntinzĂŁtoarele.
  18. Eu cumpãr rovinietã când ies din Bucureºti.
  19. Este un produs ca oricare altul. PoÞi cumpãra piese originale BMW ºi de la alte magazine de piese, nu doar de la reprezentanÞã.
  20. E36-urile se vând cu peste 2500 euro pentru cã existã o cerere mare pentru ele chiar dacã maºinile În cauzã au costat 1100-1500 euro În Germania. Orice puºti vrea acum un E36.
  21. Ar fi miºto sã-i faci o ºedinÞã foto profesionalã. :)
  22. Chiar contează? Cred că ai fi mai fericit dacă nu te-ar interesa părerea celorlalţi. E60 arată foarte bine pe alb şi gri şobolan.
  23. E foarte ok maÂşina. ĂnsĂŁ depĂŁseÂşte bugetul tĂŁu.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.