Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. masina e un e39 530d, si remorca are 900kg, nu 3.5 tone
  2. e non euro masina deci o avere
  3. si cum o inmatriculezi in ro daca nu e radiata in DE?
  4. daca blocheaza si consola nu cred ca e original, orice window lock ar trebui sa te lase pe tine ca sofer sa controlezi geamurile chiar si cu el on
  5. pai nu are nici un sens.butonul ala blocheaza butoanele de pe consola?? mi se pare 100% nefolositor, ar fi folositor daca ai avea 4 geamuri electrice , copii in spate si ar bloca numai geamurile spate , de la butoanele de pe usi, tu de pe consola ar trebui sa poti deschide/inchide orice geam chiar si cu window lock on
  6. asta nu e neaparat ceva rau, eu zic ca e ok, ne intoarcem la vremurile cand toate bmw-urile aratau la fel, vezi e30, e34, e32 masina arata foarte bine imi place
  7. ca sa ai butonul ala trebuie sa ai 4 geamuri electrice.
  8. da nu e in productie si nici nu va fi, oricum nu a fost facut sa care piese cu el ..wtf??))) http://www.topgear.com/uk/photos/bmw-m3-pickup-2011-04-01?imageNo=0
  9. Viper05

    Noul M5

    ogar foloseste search http://www.bmwclub.ro/forums/topic/86510-bmw-m5-e60-de-vanzare/page__p__1223811#entry1223811
  10. intreb si eu, nu exista masini care ies cu aceasta emblema ///M direct din fabrica? nu ma refer la M3 sau M5, ma refer la emblema ///M.wikipedia zice ca exista astfel de masini, dar poate fi gresit articolul
  11. tu esti meserias,oricum in teorie ar trebui schimbate toate clipsurile cand se da jos fata de usa,ele ar fi cam de unica folosinta,
  12. cumpara clipsuri de plastic noi, se vor rupe o gramada cand dai jos fata de usa
  13. ce crezi ca e asta airbus beluga???? :D:D:D:D fi serios , nu mai fa asa afirmatii masina exista si este/va fi de vanzare
  14. articolul se contrazice singur, la un moment dat zice ca pe audi-uri, bmw-uri, etc sunt numere gern IAD, GOD, etc, dupa care mentioneaza ca numerele ce incep cu I oricum sunt banate
  15. oricine poate sa-si dea cu parerea aici pe topic, deaia e forum
  16. sunt style 32, nu style alpina, seamana da nu rasare
  17. e super vechi filmuletul ala.... nu mergea mai bine la autofun? merita un topic?
  18. el vorbea de 1 milion in germania versus 200k in ro oricum in romania si interiorul se uzearza mai repede? :frantics: de la ce?
  19. scuza-ma ca te intreb, la f10 535d nu te sperie scaderea pretului? on: masina e foate frumoasa sa ai bafta de ea,poate cu e60-ul ai fost ghinionist, mie unul mi-ar fir greu sa fac downgrade
  20. exact mai bine o masina care numai blana a mers 95% din timp.si cu interiorul ce facem? sau in germania nici macar interiorul nu se uzeaza in 1.000.000 km?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.