Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. wikipedia zice altceva, acuma tu ai 320d daca tu zici ca, coboara sub 9 secunde te cred pe cuvant .oricum stiu sigur ca un 318ci e mai rapid decat un 320ci 150hp
  2. te cam inseli 320d atinge suta in 9.9 secunde nicidecum 8.9 ON TOPIC: as alege oricand 318ci
  3. Cum spune si titlul vand jante azev '17 cu cauciucuri 215/45/17 ET 35 J7,5 Locatie : Targu Mures Pret 240 euro http://i51.tinypic.com/2j1ucdd.jpg http://i55.tinypic.com/2v10nrs.jpg http://i56.tinypic.com/291lr4h.jpg http://i55.tinypic.com/2hf7zn4.jpg http://i55.tinypic.com/2z8b4lc.jpg http://i55.tinypic.com/1ok2zt.jpg http://i51.tinypic.com/2073ngj.jpg
  4. pai cum vine asta? 318ci e mai rapid pe 0-100 decat 320c d
  5. se poate individual fara piele?
  6. el fiind cumparatorul ideal sau cum? :goodjob:
  7. o sa planga fara incetare dupa e39 cand o sa se dea cu F10 535i :goodjob:
  8. nu, si-a facut singur topic pe forum cand a cumparat masina si a declarat el toate astea.imi fac mea culpa colegul mihai are dreptate
  9. asta e super intretinut, a fost cumparat cu vreo 8000 si ceva acuma 3 ani, si acuma se vinde pe 9000, fara comentarii la pret va rog :goodjob:
  10. un cleste pardon , gresesc clestele e in partea cealalta
  11. cine nu avea pretul afisat, despre ce vb?
  12. a dat edit cu vreo 7 ore inainet sa postezi tu
  13. masina e spechless? :frantics: sau tu esti speechless? oricum noua moda e sa scrii spichles, nu ai cum sa gresesti
  14. mai baga poze, dar la cum arata 2000 e exagerat de mult
  15. te rog sa nu ma intelegi gresit dar asta cu nu stiu cat sa cer dar pui masina la vanzare totusi e o mare vrajeala normal ca sti cat sa ceri, daca iti oferea maine unu 1000 euro nu o vindeai clar, daca iti oferea unu 7000 o vindeai.deci tot sti cat sa ceri.parerea mea :ti-a fost ca-ti sare lumea in cap din cauza pretului e doar o observatie , nu o lua in nume de rau
  16. sigur ca da, ca 2 dungi o transforma in alpina instant :goodjob:
  17. http://sharp-developer.net/Fun/img/I-will-use-Google-before-asking-dumb-questions.gif
  18. normal ca e la comanda, orice interior retapitat e facut la comanda, in rest frumoasa masina sa ai bafta de ea
  19. cred ca nu ai nici o problema dar probabil arata ca dracu
  20. AZEV 7.5j 215/45/17 toate 4 http://img41.imageshack.us/img41/6084/dsc00032ea.jpg 250 euro
  21. si cand poti pune 235 atunci?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.