Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. pai oligofrenul ala din poza nu esti tu?
  2. atunci da, daca au zis aia de la top gear asa este.
  3. vezi ca pe la 24k(26k??) il cumperi nou , este ceva reducere acuma la bmw pentru modelul z4 (printre altele)
  4. sunt de acord, 325-ul arata foarte bine
  5. e doar problema ta ce-l consideri dar lol, editie limitata? ce e asa de limitat la compactul tau 316i? uimeste-ne
  6. Birthday: December 22, 1996 O RLY?
  7. ai spus ca orice renault e demodat, asa ca am pus o poza cu un renault, ala e renault in caz ca nu stii dar ce masina ai? nu e compact? Masina: BMW E36 316i 1.9 2000
  8. compactu` introarce priviri? http://new-carreviews.com/wp-content/uploads/2012/07/Renault-Megane-RS.jpg a dracu de banal pe langa compactu` tau M
  9. asta a fost chiar funny , dar adevarat
  10. deci tu inca sustii ca williams are cea mai avansata evacuare cu efect coanda? chiar ca e trist
  11. ba chiar ca anul ala a mers faza si schumi a iesit campion. 2 ani mai tarziu a incercat aceiasi manevra cu vilneuve.. dar nu a mai mers si a fost descalificat din campionat 1. te-am mai intreabt si tot nu mi-ai raspuns. tu ai venit cu afirmatia cum ca williams are cea mai avansata evacuare cu efect coanda si eram curios de unde ai scos aberatia? 2. e un topic despre F1 nu doar despre perez
  12. e o conspiratie mondiala impotriva lui alonso
  13. jon doe, dar totusi cum e efectul ala coanda avansat pe williams? nu ai nimic de spus in privinta asta?
  14. alonso avea loc, chiar m-am uitat din nou la depasire
  15. orice fel de datorie se prescrie dar 5 ani sunt doar cand are statul sa i-a bani de la tine. cred ca atunci cand ai tu de luat bani de la stat termenul de prescriere e cel obisnuit de 3 ani
  16. ma omule, tu ce nu vrei sa intelegi? si perez mergea tot down the inside , numa ca asta kimi i-o inchis usa. si perez nu l=a lovit pe kimi in spate nicidecum, s-au lovit in lateral, deci daca e pana acolo perez era down the inside in momentul accidentului si inca ceva, tu crezi ca schumacher si senna si-au schimbat stilul de condus dupa ce au ajuns campioni mondiali? sau asa conduceau si inainte? la urma urmei si schumi si senna erau niste nobody pana sa ajunga campioni mondiali
  17. Viper05

    BMW M5 F10 2012

    bineinteles ca, conteaza, dar doar in cazul in care esti un pilot de F1 pentru tine ca si sofer normal chiar nu conteaza, probabil un circuit care tu il faci in 2 minute un pilot profesionist il face in 1.30 minute. deci chiar nu cred ca e o problema de zecimi
  18. iata cu ce compara david coulthard depasirile lui perez It's the same philosophy Michael Schumacher used to use - Michael would barrel down the inside, effectively saying: "I will pass you or we will crash." More often than not, people would move over. But not everyone races like that. cu senna nu se mai fac comparatii pentru ca ... de morti numa de bine, dar si el era exact la fel ca schumi, sau schumi ca el
  19. lol am ajuns sa vorbim de dreptul moral acuma, si imediat urmeaza etica pe circuit nu ar trebuie sa existe asa ceva si schumacher si senna au luat un campionat exact la plezneala pentru ca i-a durut in c*r de dreptul moral schumacher a incercat sa ia 2 titluri in felul asta dar doar odata i-a iesit jon doe: grosjean a fost un bou anul trecut si cel mai probabil asta e ultimul lui an in F1, asta daca nu ajunge pe la marussia, sau la preferatii tai williams cu efectul lor coanda avansat
  20. Viper05

    BMW M5 F10 2012

    ce diferente sa fie omule ? au crescut puterea cu 2/3% .daca castiga 1 secunda maxim 2 pe un circuit de 2 minute e mare lucru
  21. drive nu esti inteles gresit, discutam despre F1, nu putem avea toti aceiasi parere:) ba chiar ca alonso s-a supus, sigura lui alternativa era sa incerce sa ia virajul cu perez langa el, dar risca o coliziune. la faza cu kimi eu sustin ca kimi l-a bagat pe asta micu in parapet oricum pilot mai agresiv decat senna si schumacher astazi nu exista pe grila, poate vettel dar e inca departe eu vreau sa vad un pilot cum a fost senna sau schumacher, fara sentimente , fara etica, fara regrete (pe circuit ma refer). poate trasaturile astea i-au facut mari campioni... vuv tinea cu jordan, ca aia eau fani petrolul(lupii galbeni )
  22. senna avea cam acelasi stil de pilotaj, intra in viraj punea adversarul intr-o situatie imposibila: ori se accidentau ori il lasau pe senna sa treaca. asta declara orice pilot care a concurat cu el acelasi lucu a facut si perez in monaco: el s-a bagat in viraj si l-a lasat pe celalat sa decida, alonso s-a supus, kimi nu!
  23. vrei sa spui ca senna nu avea un still kamikaze? atunci iti recomand din sufelt sa vezi filmul lui si niste curse pe langa. aaa si sa nu uitam ca senna a castigat un campionat din cele 3 pentru ca s-a bagat voit in prost
  24. exact de senna ziceam si eu , acelasi stil kamikaze , ala a fost bun, asta nu e
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.