-
Posts
4428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
71
Content Type
Profiles
Forums
Events
Articole
Media Demo
Everything posted by Viper05
-
eu as face miezul gold
-
daca nu a recuperat-o in 3 ani(sau 5??) se prescrie si la revedere
-
ce topic cretin am o problema cu o masina dar nu va spun de care e, totusi as vrea o schema electrica doar de la electricieni bineinteles , restul ciocul mic
-
nici mie nu mi se pare retapitata
-
cine vorbea de valoare?
-
roata freaca doar cand masina e incarcata si prinde un hop => ca masina e mult prea lasata si cine stie cat de bune sunt amortizoarele tu spui ca roata freaca in suprafata de rulare si nu in aripa si exact la fel o sa frece si cu jante pe 16 diamentrul unei anvelope 225/50/16 e mai mare decat diametul anvelopelor tale 235/35/18
-
ies foarte scumpe masinile astea, pe la 5k+ nu merita sub nici o forma la banii aia ai masini mult mai nou si mai misto decat un e46
-
cat e taxa la masinile astea?
-
si 335i nu ramane 335i si peste 10-20-30-100 ani?
-
e concurent direct cu e-ul cum sa fie seria 6(4 locuri) concurent cu un roadster ??? acum cu noua serie 6 care e mai mare da ai putea spune ca e concurent cu cl-ul, dar in nici un caz cu sl-ul, datorita dimensiunilor e undeva intre e coupe si cl
-
danielsan cat ar trebui sa coste un e60 din 2005 daca 10k nu sunt de ajuns?
-
eu ma refeream ca nu o mai vinzi veci, poate la fier vechi, plus ca in 2/3 ani o sa valoreze maxim 2k
-
SAAB ala e masina pe viata
-
ba da fix de 6 sau 7 ani e vorba sa luam ca exemplu e46 sedanul a aparut in 1998 si a disparut in 2004 nicidecum in 2006 deci a fost in productie 6 ani nu 8 ani. si coupeul a aparut mai tarziu e logic ca a stat si el 6 ani in productie
-
volanul ala nu cred ca s-a pus pe e46 in rest orienteaza-te spre altceva, masina asta e atat de stearsa si banala..
-
hai mai jon doe senna nu era arogant? cum ii lua el pe toti la pwla daca astazi un pilot nou ar face ce facea senna in vremurile lui bune ar fi pus la zid, e greu cu subiectivismul si inca ceva jon doe, toti marii campioni si marii sportivi au fost aroganti , exagerat de aroganti cel mai cunoscut sportiv al tuturor timpurilor a fost in acelasi timp si cel mai arogant, de departe.
-
vettel a facut tot ce ai enumerat tu ca a facut alonso si hamilton. alonso cel putin sezonul asta e un anost , nu risca nimic, e tot timpul cu un ochi pe campionat vettel un arogant? probabil ca este, si are tot dreptul sa fie, este triplu campion mondial. dar te intreb senna, schumacher, astia au fost aroganti ori ba?
-
exact acelasi lucru spuneam si eu astept raspunsul lui jon doe sa vad care pilot are sarea si piperul in ziua de azi si de ce vettel e plictisitor
-
o RLY? iti auduci aminte ultimele 2/3 curse de anul trecut? cand pornind de la boxe a ajuns pe locul 3? si intre timp a si accidentat masina si a intrat la boxe sa-i schimbe botul, si in ultima cursa in care senna l-a lovit si a revenit? culmea e ca aproape orice pilot dominant e hulit pe moment si idolarizat dupa retragere despre faza cu coechipierul poti spune acelasi lucru despre orice pilot de pe grila inafara de button si hamilton. in rest pana de curand ideea de a avea 2 piloti campioni mondiali in aceiasi echipa era un mare NO NO. nu pricep de ce vettel e fara sare si piper si altul e cu amandoua vettel se aseamana mult cu schumacher si cu senna, poate doar ei 2 ar mai fi facut ce a facut vettel in malaesia si tu vii acuma sa spui ca e fara sare si piper. daca e pana acolo fara sare si piper e mult adulatul(cel putin pe forum) kimi. care anul trecut nu a riscat nimic , anul asta parca parca e dispus sa riste putin. acelasi lucru se paote spune despre alonso anul asta, nu risca nimic pentru ca e tot timpul cu un ochi pe campionat. despre vettel nu se poate spune acelasi lucru, el risca , e merge la maxim, el vrea sa castige si nu, nu sunt fan vettel nici pe departe, dar pot sa recunosc ca e bun, poate cel mai bun
-
foarte frumoasa, sa te poarte fara grija ce inseamna DAT?
-
daca cineva il vrea fara mufa tai mufa jos? :twitch: am cumparat si eu un radio in asta cu tot cu mufa, am platit 20 sau 30 de lei
-
e irelevant, sunt convins ca nici in marussia nu ar fi pe podium , sunt convins ca nici macar nu ar puncta, dar are vreo importanta?
