Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. el a fost primul proprietar in 2008 la 14 ani, deci el stie clar ca masina a stat numai in garaj in 2007
  2. Birthday: March 17, 1994 el o are din 2008
  3. omule de unde stii tu ca masina a fost tinuta in garaj inainte sa o cumperi? sau ai cumparat-o de la un batran care o scotea afara din garaj doar de 2 ori pe an? dooh are acces la baza de date, nu vorbeste din auzite nu se abtine nimeni, aici e un forum si se discuta pe seama masinilor puse la vanzare
  4. din cate vad te-ai innscris doar ieri pe forum si nu ai avut timp sa il cunosti pe dooh dar cam toata lumea pe aici il stie si niciodata nu a vorbit prostii daca dooh spune ca in 2007 masina avea x km , poti sa fii sigur ca atat avea
  5. adica zilele trecute masina avea 1750 de km , acuma are 24500km ?
  6. motor de m5 cuplat la o cutie automata? poze cu motorul nu pui? sau ala e motorul de m5 din poze?
  7. adica a condus in ea numai in costum oricum asta e mai tare ca ala care vindea masina mandru ca nimeni nu a stat pe lucurile din spate acum ca ma gandesc mai bine banuiesc ca si asta e la fel, deci merita deci ai facut doar afaceri locale nu? reprezentative bineinteles deci se mai adauga si timbru de mediu? cate mii?
  8. Viper05

    sal

    sunt perfect legale daca ii pui proiectoare OEM
  9. apropo de efectul coanda, atat de avansati sunt williams ca se gandesc sa revina la configuratia din 2012 fara nici un efect au recunoscut si ei ca habar nu au cu ce se mananca efectul asta, asa ca deocamdata e posibil sa o lase balta pana inteleg si ei cam ce se intampla acolo
  10. din pacate e foarte nasol pentru oamenii aia ce au platit taxa sa fie invatatura de minte, ami bine stai dracu la coada 5 ore dar macar esti sigur de ceva
  11. pai e prost ca a mai stat in post dupa noua lege. demisia si mutat intr-o tara clada fara tratat de extradare cu romania
  12. atat, bai ce prost, inteleg sa faci o masina , doua, da` nu fara numar oricum de nu iesea legea noua cu adeverinta avea sanse mari sa ramana nedescoperit
  13. era clar ca timbrul asta nou nu va fi ceva care sa tina, l-au schimbat mai mult pentru ca pierdeau procese in prostie asa ca au bagat prostia asta de timbru pana nascocesc ceva mai normal ca va fi bagata in benzina ca va fi bagata in impozit tot va fi mai bine
  14. da stiu eu, iti spun mai pe seara ca acuma nu am cartile de tarot la mine sa vad exact cat ar fi dar globul de cristal imi spune ca ar fi cam 435 de euro, +/- 54 euro
  15. arata foarte bine , bravo cum ti se pare cutia? ceva impresii?
  16. probabil vrea sa spuna ca a facut doar testul metalurgic
  17. in general echipele de uzina nu prea exceleaza in zilele noastre, exceptie face ferrari si renault experienta e priceless in F1 ar fi frumos ca renault sa se intoarca BMW au vrut prea multe prea redepe, au inceput cu williams au avut rezultate bune, dar degeaba BMW a fost nemultumit, i-a acuzat pe astia de la williams ca defapt ei nu sunt instare sa faca un sasiu pe masura motorului lor asa ca au cumparat echipa sauber si si-au construit ei totul inclusiv sasiul, rezultatele le stim cu totii
  18. sigur ca da, ce vrei sa spuna si ei? ca isi dau seama ca nu au absolut nici o sansa in F1 si s-ar face de cacao?
  19. vezi ca-ti iei tapa, a lui nu e individual si are motor mare/impozit mare o sa-ti para rau daca schimbi
  20. sunt proiectate sa reziste 2000km, de la anul trebuie sa reziste 4000km apropo de v12, ferrari au fost ultimii care au renuntat la v12, v10-le s-a dovedit a fi mult mai competitiv intr-o masina de f1, oricum pe vremea aia existau mult mai putine restrictii pe tipirule de motoare care put fi utilizate, deasta vedeai pe grila unul cu v12 si unul cu v10, complet diferit fata de prezent motoarele deja sunt aceleasi de ani de zile FIA a interzis orice fel de engine development
  21. e doar invidios pe cei cu cazane. acuma vrea sa schimbe cu un e36 sa intre in randu` lumii. bine e individual ala proabil ca sa fie smecher si in fata monitorului nu doar in spate
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.