Jump to content

Service auto mecanica - vopsitorie


Changing

Recommended Posts

salut,

 

Salut,

 

am urcat cu masina peste o buturuga de pom si in partea dreapta din fata mi am lovit spoilerul. dupa cum se vede si in poza, e si impins in spate si langa e rupt.

 

oare il mai pot reconditiona?

 

sau trebuie sa schimb toata bara sau doar partea de jos?

 

http://imageshack.us/photo/my-images/255/img1174ou.jpg/

Bara de E90 e dintr-o bucata :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/130516-330xi-vs-a4/page__gopid__1933986#entry1933986

 

o parere v-as ruga, cat mai pertinenta daca se poate (pe PM, inclusiv o suma, asa " in mare") si in cazul in care credeti ca se poate repara garantati ca respecta standardele de siguranta bmw? ma refer la ceva in scris..

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ca sa pot da o cotatie de pret trebuie sa vad in ce stare e. O poza ar fi edificatoare. Multumesc

 

Sa zicem ca nu ar avea nevoie decat de vopsit fara indoituri sau chestii dastea, doar trebuie schimbata culoarea, ideea e ca nu pot sa iti fac o poza acum, e la cativa Km de mine, dar dupa ce o iau pot sa ii fac poze.

Totusi un pret estimativ, sa zicem ca nu ar avea nevoie de indreptat sau chestii dinastea, doar revopsire poti sa imi faci ?

Doar ca info, nu ramane batut in cuie, vedem pretul la fata locului in functie de reparatiile de care are nevoie.

 

Oricum nu e graba acum, mai e pana prin noiembrie, decembrie cand vine zapada.

Link to comment
Share on other sites

salut, pentru un seria 5 e60 cat m-ar costa o intreaga revopsire?culoarea este un gri mai inchis,daca ne intelegem iti dau seria de la ea, multumesc Edited by sr alejandro
Link to comment
Share on other sites

salut, pentru un seria 5 e60 cat m-ar costa o intreaga revopsire?culoarea este un gri mai inchis,daca ne intelegem iti dau seria de la ea, multumesc

 

is curios ce spray cu vopsea recomandati si de unde pentru vopsirea unui mic element de caroserie (nu merita dus la vopsitorie pentru atata)...

 

daca cineva poate sugera ceva de calitate sunt deschis la sugestii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.