Jump to content

530i E60


Acero99

Recommended Posts

Si? Trebuie sa intelegi ceva? Era un exemplu, pt Alex, nu pentru tine. Poate ii largeste orizontul de cautare.

Ma bucur ca imi retii post-urile, inseamna ca sunt special :pardon:

La Audi pe forum e mult mai liniste, nu sare nimeni de cur aiurea asa..si cine sare, pleaca..scurt si fara remuscari.

Serios vorbind, intre un f10 dubios si o mazga in care proprietarul a bagat ceva bani, aleg mazga..cu 1500E o mazgalesc eu cum vreau, o fac verde :pirate:

  • Like 7
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Acero99 eu zic sa nu fi dezamagit.

E mai bine ca ai incercat. Omul era neserios, altfel ti-ar fi spus adevarul (ex. ca usa a fost vopsita...).

Din punctul meu de vedere e mai bine ca n-ai incheiat afacerea, vanzatorul mi se parea (din cele scrise pe forum) dubios.

Numai bine!

Edited by Kentk
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa tragem concluzii, poate masina a fost stearsa usor in partea stanga fata, poate a frecat-o de vreun stalp/gard..se intampla si din astea. Daca are usa+aripa revopsite, asta nu inseamna ca e dauna totala. Eu zic ca nu e exclus sa mai scada la pret in curand, nu prea e bataie pe 535i-uri..

Totusi, macar asta avea istoric la reprezentanta, km reali..ceva similar in Germania mult-iubita e sensibil mai scump, tinand cont de lista de dotari.

Edited by B-490-RZV
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dubios? Astia merita scuipati in fata cel putin. Din cauza leprelor ca asta pierzi timp si bani si unii care poate nu se pricep sau sunt mai naivi se aleg cu tot felul de tepe.

 

Daca era om putea sa recunoasca la telefon si gata.

Edited by B69YMC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu va spun sincer daca nu era usa aia vopsita asa de prost , nu ne uitam cu atata atentie si la prag si cred ca acum masina era jos in parcare , dar e mult pana vezi ceva si dupaia le vezi pe toate

 

realist vorbind masina face 20.500 - 21.000 asa cum este acum dar dupa ce se efectueaza un test de caroserie sa se vada ca nu e stramb pragul metalic

 

absolut toate reviziile si intrarile in service de la 30.000km pana la 129.000km sunt facute la Dealerul BMW din Sibiu

Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa tragem concluzii, poate masina a fost stearsa usor in partea stanga fata, poate a frecat-o de vreun stalp/gard..se intampla si din astea.

Corect, sunt de acord cu tine ca se intampla, dar daca te suna un posibil client si te roaga sa-i zici daca usa a fost vopsita(lucru care se vede foarte clar in poze), iar tu zici ca nu, atunci deja minti cu nerusinare, fara sa-ti pese ca omul ala strica timp si bani sa vina sa vada masina, iar eu unul nu am incredere in astfel de vanzatori.
Link to comment
Share on other sites

asa m-a plimbat si pe mine unul pana la brasov, l-am intrebat de 15 ori daca vin degeaba si mereu zicea nu, cand am dat o cheie am inceput masina sa vibreze, el s-a apucat sa schimbe numerele "ca p-alea i le pusese pt poze"...in concluzie

 

http://www.youtube.com/watch?v=vH1YTlLn0FM

Edited by hitman1234
Link to comment
Share on other sites

si ce m-a deranjat mai tare a fost faptul ca ma luptam cu volanul sa o tin dreapta , daca luam mana de pe volan tragea dreapta intr-un mare mare fel , omul a zis ca poate e drumul stricat de tiruri ( nu neg asta ) sau ca poate este din cauza gumelor care erau SLICKuri , dar oricum foarte ciudat .

 

 

 

daca asa erau cauciucurile si mai era si drumul prost..sigur era problema de la cauciucuri, stiu ca am avut "norocul" sa-mi pun niste roti sh cu cauciucuri sh linse si ..era teroare, daca nimeream pe un sleau mic, jap..ziciai ca te bati cu volanul :)

 

cu antifonatul..sigur a fost busita masina si nu au mai pus tot ce trebuia la loc, in F10 (cu platforma de 7 si Rolls) trebuie sa fie o liniste ..mormant.

 

 

decat chifteaua aia mai bine un e class dupa 2010

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

decat chifteaua aia mai bine un e class dupa 2010

Imi place cum gandesti :)))

 

Singurul Audi care imi este pe plac sa zic asa este A7.

 

ACE sper sa iti gasesti masina care ti-o doresti.

Stiu ca nu e frumos sa iti dai cu parerea pe banii altor oameni dar decat un 5 GT nu ar fi mai interesant un F01? Ca si dimensiuni tot pe acolo sunt.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.