Jump to content

Cati sunt fara "acte in regula" pe club?


aleXpeed

Recommended Posts

si care e rostul acestui topic?

181374[/snapback]

 

:blink: probabil vor sa se intalneasca....nici eu nu am inteles rostu.

eu unu nu sunt rau si doresc ca toata lumea care stie sa aprecieze o masina sa aiba parte de BMW....

Link to comment
Share on other sites

De ce sunteti rai? Chiar nu vad ce e rau in deschiderea acestui topic! Este un subiect de interes personal pt alex. Asa cum oricare dintre voi a deschis la un moment dat un topic cu o tema de care era interesat ...asa a facut si omul acum! De ce trebuie sa fie un topic de "interes national"?

 

BMW-ul e BMW indiferent ca e e30 316 sau e39 m5... cred ca la asta s-a referit Alex....sau mai bine sa ne spune el!

 

P.S. Nu descurajati baiatul! ... o sa-si ia si el BMW la un moment dat !

Link to comment
Share on other sites

Ciupanezu, nu conteaza ca am bicicleta, n-am permis, asta e, dar am deschis acest topic sa stiu si eu cati membri de pe BMWclub nu au BMW, nu conteaza minori sau adulti, asta era rostul topicului, si apropo de 316 ca e prea slabut, daca ziceam de un BMW de exemplu 735 din anii '80 de 200 si ceva de cai pt inceput spuneati ca nene o sa ai accident si nu realizezi ce iti iei, acuma ca prefer ca inceput o masina slabuta, gata e prea slaba nush ce, fiecare cu ce-i place. Oricum sa revenim la topic pt ca deja ma enerveaza tema asta, parca BMWclub era si pt cei care nu au BMW dar care le place aceasta marca. Revenim la topic si multumesc Bogdane pt sustinere :blink: :) :)
Link to comment
Share on other sites

De ce sunteti rai? Chiar nu vad ce e rau in deschiderea acestui topic! Este un subiect de interes personal pt alex. Asa cum oricare dintre voi a deschis la un moment dat un topic cu o tema de care era interesat ...asa a facut si omul acum! De ce trebuie sa fie un topic de "interes national"?

 

BMW-ul e BMW indiferent ca e e30 316 sau e39 m5... cred ca la asta s-a referit Alex....sau mai bine sa ne spune el!

 

P.S. Nu descurajati baiatul! ... o sa-si ia si el BMW la un moment dat !

181480[/snapback]

BMW-ul e BMW indiferent ca e e30 316 sau e39 m5..... Mare dreptate ai :blink: nota 10

Link to comment
Share on other sites

da,dar trebuia pus la "pe margine" si eu zic sa subestimezi un E30 316i ca e lesinat rau!!!

181461[/snapback]

poate copilu` are in cap vreo idee de genu` "nu subestima un 316i cu un motor de 3500 sub capota" :blink:

daca nu are ideea asta.....nu styu ce sa zic....e totusi cel mai slab motor de la bmw, ca putere.

Link to comment
Share on other sites

Ciupanezu, nu conteaza ca am bicicleta, n-am permis, asta e, dar am deschis acest topic sa stiu si eu cati membri de pe BMWclub nu au BMW, nu conteaza minori sau adulti, asta era rostul topicului, si apropo de 316 ca e prea slabut, daca ziceam de un BMW de exemplu 735 din anii '80 de 200 si ceva de cai pt inceput spuneati ca nene o sa ai accident si nu realizezi ce iti iei, acuma ca prefer ca inceput o masina slabuta, gata e prea slaba nush ce, fiecare cu ce-i place. Oricum sa revenim la topic pt ca deja ma enerveaza tema asta, parca BMWclub era si pt cei care nu au BMW dar care le place aceasta marca. Revenim la topic si multumesc Bogdane pt sustinere :blink:  :)  :)

181493[/snapback]

Nu tb sa o iei ca pe o jignire.....am glumit si eu un pic pt ca ti-ai pus o poza cu bicicleta ta pe un alt topic..topicul tau e irelevant dupa parerea mea pt ca ceea ce conteaza e pasiunea pt marca nu neaparat a fi proprietar....eu cand am intrat prima data pe forum nu aveam nici BMW nici permis.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul ca ca toata lumea de aici are "BMW-uri", daca nu in plan real-fizic , macar in plan afectiv-sentimental!

 

Altfel cred ca nu ar avea rost sa piarda atata timp pe forum...si exemple aici sunt destule...

 

Am mai spus-o: A avea BMW este o stare a spiritului!!!

 

Poti sa ai, dar de fapt sa NU AI .....si invers!!! :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

care este problema ta ? ca nu inteleg

181980[/snapback]

pai nu trebuie sa ai bmw ca sa fii pe forum. nici in cei 50%...aici suntem toti 100% cu bmw...poate nu in parcare sau curte sau garaj sau service, ci pur si simplu.

nu e nici o problema, ca sa fie inteleasa...totul e acolo :blink:

Link to comment
Share on other sites

Atata vreme cat majoritatea de aici sunt pasionati de BMW, inseamna ca totul este in regula, avem afinitati comune. Eu de exemplu nu am mai avut BMW de mai mult de un an, ultima mea masina a fost si intr-un fel inca mai este, Alfa Romeo, de care am fost super incantat. In plus, in ultima vreme am condus numai masini inchiriate, si desi aveam posibilitatea sa aleg spre exemplu o Jetta noua, am incercat masini americane si sincer va spun ca ideea preconceputa ca sunt nasoale, e foarte gresita. Imi place BMW, dar nu mai tin mortis sa detin unul, sau mai bine spus, decat sa am un cazan de BMW pentru ca nu imi permit unul bun, mai bine imi iau o masina pe care mi-o permit. Daca maine as avea vreo 15-20 mii de $ pentru o masina, mi-as lua Dodge Charger fara sa stau pe ganduri.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.