Jump to content

Mi-am stricat pisica, dar nu e vina mea :(


SlowDeath

Recommended Posts

Din pacate dupa o zi intreaga de alergatura si stat pe la Politie, decizia politistilor a fost ca eu sunt vinovat ca am intrat in stalp.

Celui care mi-a iesit in fata i-au spus ca daca masina lui nu este lovita nu are ce cauta acolo!

 

 

d'aia nu suport eu gaborii! fuckin retards!

Link to comment
Share on other sites

Am citit topicul de la inceput si nu pot sa zic decat ca imi pare sincer rau, asta e "statul de drept" la Romanica, citind postarea ta despre "constatarea" gaborilor am un nod in gat si mi-am stricat seara....

 

HAI CU EMIGRAREA !!!!!!!!

 

 

PS: Fa contestatie la procesul verbal si apropo, ai semnat procesul verbal ?

Edited by gugulete
Link to comment
Share on other sites

Mi-am dat seama de asta, insa eu tot retoric am raspuns.... ce naiba, e mare smecherie sa iti dai seama ca daca lovesti un om, raspunzi?:rolleyes:

Din fericire nu a fost cazul. Si chiar poate e singura chestie buna care s-a intamplat aici. Il mai avea si pe vreunu pe constiinta.

Link to comment
Share on other sites

Du-te la politie cu toate probele incat politia sa stabileasca cine este vinovat.

 

Constatul amiabil in asemenea situatii poate parea dubios si usor de interpretat si scuzat de cei de la Astra.

 

Eu totusi nu inteleg o chestie: le-ai aratat filmuletul politistilor? daca da, ce-au spus, cum au reactionat?

 

ma voi cititi ce spune omul sau nu??

 

Din pacate dupa o zi intreaga de alergatura si stat pe la Politie, decizia politistilor a fost ca eu sunt vinovat ca am intrat in stalp.

Celui care mi-a iesit in fata i-au spus ca daca masina lui nu este lovita nu are ce cauta acolo!

Individul, bineinteles ca nu mai raspunde la telefon!

Asta e... masina o dau la fier vechi. Nu mai am chef sa o fac!

O sa-mi cumpar alta... si nu mai trag de volan!

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

ma voi cititi ce spune omul sau nu??

 

 

 

Am citit foarte bine dar nu-mi vine sa cred; da-o-n mm adica eu vin si ti-o arat ca-i alba, deci iti dau cu proba in nas si tu, politist idiot, imi spui ca e neagra? (ma refer la subiectul in cauza).

 

Eu asa nu inteleg,pur si simplu n-as putea sa accept asa ceva. Vorba lui dragos, ar trebui facut scandal, tot ce tine de media, tv,internet,ziare,etc. Nu-i corect asa ceva, suntem furati pe fata.

 

 

Aaa, si iarasi nu inteleg pe ce se bazeaza militianul cand a zis ca el ii vinovat, care a fost explicatia lui, cum a dedus el asta? daca militianul s-ar fi aflat in locul lui, tot la fel si-ar fi spus, "mda, eu sunt vinovat c-am intrat in stalp, asta care mi-a taiat calea,poa' s-o mai faca si la altii,ca doar nu si-o zgaraie!":wacko: :blink:

Edited by Catalin BMW
Link to comment
Share on other sites

Bun, dar nici neacordare de prioritate nu tine de politisti? pai atunci fratilor nu va suparati c-o spun, dar suntem mai ceva ca bananierii aia din africa.

 

Pai ciocnirea nu s-a produs ,ci doar a depasit prea mult axul drumului , colegul s-a speriat si a intrat in stalp tragand maxim dreapta. Cam asta ar fi interpretarea accidentului in ochii oricui.

 

Daca ii taia fata si executa travesarea totala a drumului urmand lovirea colegului , atunci intra la prioritate.

Edited by nadalcu_cristian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.