Jump to content

emblema club


Gully

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

parerea mea e ca nu poti lipi asa ceva pe masina

188814[/snapback]

 

 

daca a lipit ala 2 felii de paine pe tabloul cu Gigi putem si noi lipi orice pe oriunde :blink: .

 

Si intr-adevar ne cam invartim in gol cu ideile dar, cine stie, poate ii bubuie cuiva mintea o sigla de sa ramanem cu gurile cascate :)

Link to comment
Share on other sites

poate modificati si voi ceva la emblema asta ca eu nu am programe de paint si mai trebuie stilizata putin

ii rog pe cei talentatzi sa dea curs rugamintii mele

188830[/snapback]

 

putin? pe ici pe colo prin partile esentiale probabil. dar probabil glumeai cand ai numit-o emblema :blink:

Link to comment
Share on other sites

care e ideea, mai clar...?

exista si emblema si stickere... :)

emblema este impusa "de la centru" asa cum se specifica in acest post, iar stickerele sunt in varianta din poza atasata de benarcis, si pe alb si pe negru si pentru luneta (interior exterior) si pentru caroserie (deschisa la culoare, sau inchisa la culoare).

Daca nu vrei sa faci reclama ( :blink: ) site-ului, poti indeparta din sticker partea de text pe care o disconsideri...

Banuiesc, scopul topicului este de a imbunatati STICKER-UL si nu EMBLEMA...

Link to comment
Share on other sites

care e ideea, mai clar...?

exista si emblema si stickere... :)

emblema este impusa "de la centru" asa cum se specifica in acest post, iar stickerele sunt in varianta din poza atasata de benarcis, si pe alb si pe negru si pentru luneta (interior exterior) si pentru caroserie (deschisa la culoare, sau inchisa la culoare).

Daca nu vrei sa faci reclama ( :blink: ) site-ului, poti indeparta din sticker partea de text pe care o  disconsideri...

Banuiesc, scopul topicului este de a imbunatati STICKER-UL si nu EMBLEMA...

189028[/snapback]

 

Exact asta am incercat si eu sa spun mai sus , dar s-a inteles gresit presupun !

Link to comment
Share on other sites

Sticker de lipit pe masini pentru membrii (viitori) ai clubului. Pentru membrii forumului dupa cum s-a mentionat exista stickere deja care s-au impartit si se impart in continuare in stanga si in dreapta :blink:

Culorile din funal reprezinta cateva culori de BMW-uri intalnite mai frecvent: negru, albastru, rosu, argintiu.

post-85-1170807251_thumb.jpg

Edited by cyborg
Link to comment
Share on other sites

Sticker de lipit pe masini pentru membrii (viitori) ai clubului. Pentru membrii forumului dupa cum s-a mentionat exista stickere deja care s-au impartit si se impart in continuare in stanga si in dreapta :)

Culorile din funal reprezinta cateva culori de BMW-uri intalnite mai frecvent: negru, albastru, rosu, argintiu.

189885[/snapback]

 

Vreau si eu stiker de ala. In ce parte sa stau stanga sau dreapta? :)

 

Cum pe bune ca vreau si eu...cum se poate face rost? Eu am masina neagra :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sticker de lipit pe masini pentru membrii (viitori) ai clubului. Pentru membrii forumului dupa cum s-a mentionat exista stickere deja care s-au impartit si se impart in continuare in stanga si in dreapta :blink:

Culorile din funal reprezinta cateva culori de BMW-uri intalnite mai frecvent: negru, albastru, rosu, argintiu.

189885[/snapback]

ASTA DA; DA domnule misto!

vreau si eu!

cine are?

Link to comment
Share on other sites

cyborg a mentionat ca respectivele stickere sunt doar pentru membrii clubului. Pentru cei ai forumului s-au distribuit cele cu adresa www.bmwclub.ro .

189922[/snapback]

Si ce daca alea sunt numai pentru mebrii clubului, cine ne impiedica sa facem tot de alea, face cineva in corel si le scoatem la imprimata...ce asa o problema?

Ce parere aveti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.