Jump to content

Vreau un e46 330xi


b_78_fez

Recommended Posts

Am gasit un e46 din 2001,330xi,xenon,DSC,PDC,navi mic,magazie cd,scaune sport din piele incalzite,climatronic,senzori ploaie si lumini,perdeluta electrica spate,etc.Extra FULL.Credeti ca merita 12.000?Apropo rulaj usor modificat 100.580km.Astept parerea dumneavoastra. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Am gasit un e46 din 2001,330xi,xenon,DSC,PDC,navi mic,magazie cd,scaune sport din piele incalzite,climatronic,senzori ploaie si lumini,perdeluta electrica spate,etc.Extra FULL.Credeti ca merita 12.000?Apropo rulaj usor modificat 100.580km.Astept parerea dumneavoastra. :)

187865[/snapback]

cred ca la banii astia a fost "ceva" mai mult modificat la ea...dar nu exclude nici posibilitatea unui chilipir... :blink:

 

Da dom'le, se aude ecoul. Si nu e prima data.

187886[/snapback]

da dom-le, dom-le, -le,-le......nu e prima data data, dar e unic...registred TM! :)

Link to comment
Share on other sites

Din 2001 ce luna ? E face-lift ? Oricum ca bani nu mi se pare mult , dar mai ia in calcul si alte cheltuieli care le faci dupa, legate de asigurare , impozit, care la motorul asta e ceva....

Oricum trecand peste aspectele astea esti regele soselelor cu motorul asta...

Link to comment
Share on other sites

Din 2001 ce luna ? E face-lift ? Oricum ca bani nu mi se pare mult , dar mai ia in calcul si alte cheltuieli care le faci dupa, legate de asigurare , impozit, care la motorul asta e ceva....

  Oricum trecand peste aspectele astea esti regele soselelor cu motorul asta...

187994[/snapback]

 

 

din 2001 nu e face lift dar merita .... go for it

Link to comment
Share on other sites

Am gasit un e46 din 2001,330xi,xenon,DSC,PDC,navi mic,magazie cd,scaune sport din piele incalzite,climatronic,senzori ploaie si lumini,perdeluta electrica spate,etc.Extra FULL.Credeti ca merita 12.000?Apropo rulaj usor modificat 100.580km.Astept parerea dumneavoastra. :)

187865[/snapback]

Daca e ok mashina din plin.Shi cum s-a mai zis .... dispus sa mergi mai des la pompa pt ce poate mashina aia ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

merita. nu consuma peste 17-18 in bucuresti iar asigurarea si nu impozitul nu mi s-au parut de speriat. verifica bine masina si ia-o. nu o sa fii regele soselelor... dupa parerea mea e doar un sedan cu pretentii semi-sportive insa macar face chestia asta bine. e o alegere buna...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ai mare grija cu masina asta. Numai taxa de prima inmatriculare e de 4700. Un calcul simplu arata ca a plecat de afara la pretul de 7300. Cam putin nu vrezi? Nu vreau sa aberez dar asra sau a fost lovita de tren sau e furata. Mai bine ai depune banii la Bancorex.
Link to comment
Share on other sites

Ai mare grija cu masina asta. Numai taxa de prima inmatriculare e de 4700. Un calcul simplu arata ca a plecat de afara la pretul de 7300. Cam putin nu vrezi? Nu vreau sa aberez dar asra sau a fost lovita de tren sau e furata. Mai bine ai depune banii la Bancorex.

194690[/snapback]

iti multumesc si tie pt sfat dar masina era din tara si era inmatriculata. :blink:
Link to comment
Share on other sites

De cat timp este in tara? Vezi cati proprietari are pe CIV si daca are doar 1 e iar dubios. Ar putea avea 7 proprietari si dupa al saselea se face alta carte masinii. Imi pare rau ca te descurajez si ca sunt pesimist dar in materie de masini nu trebuie sa ai incredere in NIMENI!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.