Jump to content

BMW E60 530xi 272cp, 2008


feitosak1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

M-am lamurit despre SRZ Powdercoating Customs. Atata neseriozitate si lipsa de bun simt n-am intalnit niciodata in relatia cu un furnizor de servicii.

 

Am facut programare la ei acum vreo 2 luni, inainte de 1 martie. Prima zi disponibila era 30 aprilie. Ok, 30 aprilie sa fie. Jante si etrieri.

Dupa vreo 2-3 saptamani, uitandu-ma in calendar, mi-am dat seama ca a doua zi e 1 mai si m-am gandit ca poate nu lucreaza, asa ca i-am sunat si i-am intrebat daca e ok pe 30 aprilie, pentru ca mie imi trebuie masina neaparat vineri pe 4 mai. Au zis ca e ok, e timp destul. I-am mai intrebat o data acum 2-3 saptamani daca e ok, daca au vacanta de 1 mai sau nu. Iarasi au zis ca e ok, dar sa mai revin cu un telefon cu cateva zile inainte.

Alaltaieri i-am sunat din nou, cine mi-a raspuns (sunt 2 baieti care raspund alternativ, nu stii niciodata cu cine discuti, trebuie sa reiei mereu povestea daca nu dai peste acelasi) mi-a zis ca trebuie sa verifice in agenda si revine imediat cu un telefon. Asta era pe la pranz. Pana pe la ora 17 nu a sunat nimeni, am sunat eu si nu mi-au mai raspuns. Asta era alaltaieri.

Ieri am sunat de 4 (patru) ori si nu mi-au raspuns, am dat si un sms, la fel fara raspuns. Seara le-am scris pe farcebook sa vad daca mai traiesc. Au citit mesajul, dar nu au zis nici macar un salut sau ceva.

Azi am sunat din nou de 2 ori inainte de pranz, fara raspuns. Mi-au raspuns pe farcebook la pranz, spunandu-mi ca nu e ok sa aduc masina luni, ca ei abia de miercuri incep lucrul saptamana viitoare. Si mi-au scris ca revin ei in cursul zilei de azi cu o noua data de programare. Bineinteles ca nu mi-au mai zis nimic pana la ora asta.

Sincer, ma mir ca au clienti.

Edited by feitosak1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.