Jump to content

Myx 5 BMW 520 dA


Myx

Recommended Posts

da e doar avansul 915 ron e pret , 250 montajul . Asta a fost pretul lor tot timpul , drop 30/30 ca la userul slefbb. Eu am inteles ca nu e mare dif la comfort dar in fine voi vedea peste 7 zile .

...cat despre confort,sunt mai confortabile decat stock,am pus eu pe alta masina a mea,insa fara amortizor sport topaie ca o capra :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Claudiu (stefbb) spune ca sunt foarte ok cu amortizoarele standard. Eu inca n-am apucat sa i le testez... :roadrage:

 

PS: Myx-ule, vezi ca ti-am raspuns in topicul meu. Daca lasi telecomanda aia acolo, nu ne cunoastem... :pardon:

Edited by C_o_s_m_i_n
Link to comment
Share on other sites

ar arata si mai bine cu niste jante pe 18 M Spoke, gen cum am eu intaplator de vanzare :rolleyes:

am cautat alt model frumos pe 18 si nu am gasit , am renuntat , ma feresc si eu de cele comune :p

 

Sunt curios cat o sa dureze pana sa vina LCI:D ..arata gen "extraterrestrial" asta fiind parerea mea de seria 5 in general:P

cred ca stopuri ar merita ca arata mai frumos ca cele actuale faruri am gasit la 550, problema e simpla daca ma apuc de schimbat nu prea arata ok pe bucati , ar trebui schimbat tot faruri stopuri bara fata ca sa arate ca un lci . Prefer sa ma orientez spre interior momentan .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

cand aud motociclistii cum plang pe forumul lor ca-i agreseaza lumea in trafic, pai daca azi mi-a intors unul oglinda evident ca mi-a sters si o urma pe ea , pt ca a vrut el sa se strecoare si cu viteza , nici nu am mai avut unde sa ma duc peste el .Un martalog prost ,bine ca a iesit la polish pana la urma . Azi am lasat jantele la vopsit . Merg cu cele de iarna ca pe gheata pe caldura asta , oribil sper sa le iau miercuri .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Unde ai lasat jantele la vopsit? Sa pui cateva ppze dupa :)

la dth sunt la vopsit , sper sa le iau azi

 

Am observat ca de fiecare data la plin nu se duce acul pana la capat . E normal ?

post-3467-0-25273100-1375263998_thumb.jpg

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

la dth sunt la vopsit , sper sa le iau azi

 

Am observat ca de fiecare data la plin nu se duce acul pana la capat . E normal ?

 

Plin, adica pana "sare" pompa prima data sau plin pana vezi ca nu mai intra si da pe dinafara?

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

fac plinul cum alimenteaza aia la MOL, 295 ron azi in conditiile in care aveam range 100 . 49 l cred am alimentat dar mereu e la fel , acul sta acolo . poate putin spre dreapta uneori dar niciodata la max . Mai exact cat intra in rezervor ? mi-a dat si avertizare combustibil cand am ajuns acolo deci estimez 10 l in masina Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Ieri am facut si eu plinul, la mine trece putin peste aceea linie, am bagat de 380 de lei motorina si nici nu mi se aprinsase becul 6,2 lei litru de motorina...

mda 61 L , aprox ca mine . Maine am sa testez si cu motorina dupa ce sare pistolul :download:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.