Jump to content

Myx 5 BMW 520 dA


Myx

Recommended Posts

Ti-a iesit superb myx-ule. Nu merita sa o vinzi, nu merita atata timp cat ai bagat asa mult in "sufletul" tau. Nu merita nimeni sa se bucure de ea mai mult ca tine.

 

Recunosc, nu imi place e60-ul asta deloc, ca model si la exterior ma refer, dar masina asta a ta parca e alta!

Edited by AFk^
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masinuta este intretinuta si primeste atentie cum trebuie...asa e normal, pana la urma...daca toti ar face la fel ca el, ca mine, ca tine si multi altii, altfel ar sta treaba...dar problema este cand iti iei o masina pe care nu ti-o poti permite. Edited by X X L
  • Like 1
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Myx asteapta sa mai scad putin pretul la GT :shifty: ( glumesc )

 

E60ul asta este genul de masina care se vinde de pe o zi pe alta

sa fii sigur ca daca vroiam GT a ta era la mine acum :thumbsup: . Dar imi place f mult caroseria F10 si e urmatorul pas , doar caut ceva dotari la pachet care se potrivesc destul de greu , lasand la o parte ce se poate upgrada in timp .

Eu sunt f multumit de E60 asta . cel putin in materie de look si upgrade e la maxim , mai sunt mici chestii care se pot adauga dar tre sa faca si viit proprietar ceva :p . Si imi doresc sa ramana pe forum ...aici e locul ei .

  • Like 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

:))) macar stii cat l-a costat jantele + cauciucurile ?? Sa nu mai zic de alte 'chestii' schimbate..

macar iti vezi de treaba ta, daca nu poti sa intelegi ce am scris eu.

tocmai spuneam ca masinile bune nu se vand la pretul real.

piata dicteaza.masinile cu sute de mii de km si tavalite dicteaza pretul.

ckh si-a dat seama ca eram ironic.

si sunt ironic pt ca sunt in aceasi situatie ca si myx, daca as vrea sa vand masina.

prefer sa o dezmembrez sau sa ramana in familie decat sa o dau de pomana.

  • Like 7
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ce se aude cu spate M-Pack?

 

Am vb cu cineva mai exact la Alex teille la service sa luam o bara M sa facem o proba inainte ca sa vad daca am o problema cu tipsurile astea mai mari si trebuie vreo corectie la difuzor sau intra perfect , inainte sa comand . Momentan nu am avut timp , incerc sa ma ocup sapt asta si sa-i rezolv si colantarea ramelor la usi ca am ratat programarea . Intre timp am gasit altii in sect 6 la 2 pasi de casa si ma duc la ei . Sper sa iasa bine .

 

 

Nu stiu daca am scris pe topic , i-am montat si ambilight asa cum e la nfl iluminarea manerelor cu leduri , arata simpatic seara .

Edited by Myx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Acum am vazut topicul, dar masina o vad aproape zilnic cand o iau spre casa prin spate. Intr-adevar foarte bine intretinuta si frumoasa foc. La un moment dat pe langa tine era parcat si un E60 gri de Gorj, pe jante, ca mi-era mila de el. Vad c-a disparut saptamana asta.

 

Oricum, ai cel mai frumos BMW din cartier :thumbsup: Urmatorul e un E46 cabrio tot negru, nu stiu daca e coleg cu noi pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc ;) de azi a aparut si sora mai mica un E90 Lci mpack le mans blue langa , masina f frumoasa si plina de optiuni . Si tot E60 arata mai bine si are prestanta :p . Ma pregatesc de F 10 , fingers crossed . Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Cum, nu ai pus ambilight cu sigla BMW?! Ce urat :))))

 

Ideea ta imi aduce aminte de Ford Mustang care proiecteaza pe sol o imagine a siglei masinii. :) Nu am stat sa imi bat capul prea tare sa vad de unde proiecta exact calutul, mi s-a parut o chestie aiurea din punctul meu de vedere, cum mi se par si scaunele cu sigla M care se lumineaza cand opresti motorul sau descui masina.

 

Myx-ule, te bagi si la o proiectie de sigla de BMW pe sol cum te intreaba quze? :)

Edited by RedCap
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca am scris pe topic , i-am montat si ambilight asa cum e la nfl iluminarea manerelor cu leduri , arata simpatic seara .

poze, altfel nu te cred :)))

stiu ca E90 are leduri in manere....si la E60 e la fel?

de unde ai luat manere?daca despre asta e vorba

Link to comment
Share on other sites

Ideea ta imi aduce aminte de Ford Mustang care proiecteaza pe sol o imagine a siglei masinii. :) Nu am stat sa imi bat capul prea tare sa vad de unde proiecta exact calutul, mi s-a parut o chestie aiurea din punctul meu de vedere, cum mi se par si scaunele cu sigla M care se lumineaza cand opresti motorul sau descui masina.

 

Myx-ule, te bagi si la o proiectie de sigla de BMW pe sol cum te intreaba quze? :)

 

Poate daca vine din fabrica, o mai fii cum o mai fii. Nu stiu daca esti la curent dar in RO a devenit mare trend cu asa ceva. Mi se pare o voma totala :)

Link to comment
Share on other sites

poze, altfel nu te cred :)))

stiu ca E90 are leduri in manere....si la E60 e la fel?

de unde ai luat manere?daca despre asta e vorba

E un led care ilumineaza mqnerul discret arata bine doar ca in poza nu se vede mare lucru o sa caut pe net poze , 100 E costa retrofit

Link to comment
Share on other sites

tot am primit intrebari despre E90 , cam asta e masina de 42 000 km , care sunt confirmati in carte si intrari in DE ,rara avis prin Ro ,fingers crossed N47

 

PS Tot e60 e mai frumos :p

 

http://i936.photobucket.com/albums/ad206/tnt221/IMG_6728_zpsdd5wnjnk.jpg

 

http://i936.photobucket.com/albums/ad206/tnt221/IMG_6727_zps4otymtz0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.