Jump to content

F10 525d


bomb3009

Recommended Posts

Frumoasa, sa o stapanesti sanatos :thumbsup:

 

Iarna sunt mai ok covorasele de cauciuc, eu asa as lua.

Multumesc

 

Tot am incercat sa gasesc doar covorasul pasagerului de velour si sa cumpar si un set de cauciuc pentru iarna. Dar cele de velour vin doar la set de 4 si de aici si dilema ca nu as cheltui in jur de 1000 de ron doar pe covorase:)

Edited by bomb3009
Link to comment
Share on other sites

LoL, Vad ca deja ti-ai luat un "minus" la postarea cu pretul. Aici pe forum este considerat blasfemie sa dai pe un F10 mai mult de 19-20,000E :D

 

Masina e foarte frumoasa, si motorizarea e inspirata. S-o folosesti cu placere.

Edited by LYM
  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

LoL, Vad ca deja ti-ai luat un "minus" la postarea cu pretul. Aici pe forum este considerat blasfemie sa dai pe un F10 mai mult de 19-20,000E :D

 

Masina e foarte frumoasa, si motorizarea e inspirata. S-o folosesti cu placere.

 

Multumesc!

Masina are km reali, e premium selection, garantie europlus(sper sa nu am nevoie de ea) si dupa ce am vazut zeci de masini similare, am constatat ca pe acolo se invart toate.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa o stĂŁpânești sĂŁnĂŁtos.

Daca nu vrei covorase de la reprezentanta bmw, poti lua de pe net cu 150 lei, 4 covorase de cauciuc dedicate f10. Eu am vreo 1000 km cu ele si sunt mulțumit pana acum de calitatea lor. Daca vrei iti dau pm cu site-ul de unde le-am luat.

Multumesc

Astept pm-ul tau. Am gasit aici pe forum un anunt cu un set de cauciun oem, astept sa vad daca mai e valabil anuntul si probabil ma voi decide intre cele doua pana la urma.

 

Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sĂŁnĂŁtos! Masinile bune si cu putini km sunt, de obicei, scumpe. Eu din experiente trecute nu as mai cumpara masina cu peste 80.000 km.

Mersi

Precedenta am cumparat-o la 105k si am fost destul de multumit, dar f10-le l-am cautat cu km mai putini pentru ca as vrea sa il tin mai mult si incep sa fac tot mai multi km pe an.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina ! S'o stapanesti sanatos fara incidente !Nu iti recomand covorase aftermarket... initial am comandat si eu unele care aveau un miros oribil. Nici nu le'am mai despachetat... le'am trimis inapoi si am comandat unele originale, 4 mil si ceva am dat pe ele si merita toti banii.
Link to comment
Share on other sites

1408383319[/url]' post='2179670']

Frumoasa masina ! S'o stapanesti sanatos fara incidente !Nu iti recomand covorase aftermarket... initial am comandat si eu unele care aveau un miros oribil. Nici nu le'am mai despachetat... le'am trimis inapoi si am comandat unele originale, 4 mil si ceva am dat pe ele si merita toti banii.

Mersi

 

Exact la miros ma gândeam si eu. Deși am avut si aftermarket care erau ok probabil o sa ajung sa le comand cele oem de cauciuc pentru iarna. Acum m-am hotĂŁrât sa imi iau cele oem de velour, am gasit la 90€ un set si cred ca il comand.

Link to comment
Share on other sites

1408645854[/url]' post='2180569']

Foarte misto masina! Cat platesti casco la ea?

 

Mulțumesc! Dupa multe negocieri am ajuns undeva la 1700€ pe an fara franciza cu valoare asigurata la aproape 34k.

Mi se pare mie sau cutia zf8 cu setarea sport nu e cea mai lina la viteze mici. Ar trebui sa verific nivelul uleiului sau altceva sau asta e comportamentul ei normal?

Edited by bomb3009
Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai pomenit de problema pe modul Sport si la zf6 mie imi face tot asa la viteze mici daca ciupesc putin acceleratia, daca apas constant nu mai face..

Am ales sa o tin pe D cand sunt in oras si merg incet, dar nah ... curiozitatea ramane daca "asa face toate" :)

Link to comment
Share on other sites

Masina a primit o curatare interioarĂŁ si un tratament la piele, arata si miroase foarte bine si pielea se simte mai fina. Nu stiu exact ce produse au folosit dar sunt foarte mulțumit. good.gif

 

Probabil cu Leatherique ;) Am reusit si eu pana la urma sa-mi fac tratament la piele cu leatherique si prestine clean la pielea din masina! Intr-adevar chiar zici ca-i noua, plus mirosul de piele intra-devar :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.