Jump to content

o sugestie(mecanici,testere,service-uri)


Recommended Posts

o sugestie(mecanici,testere,service-uri).....pentru un e34......in bucuresti cat mai aproape sect2...................de ex cei de la filaret cica nu au softul de e34(e prea vechi,numai in romania e posibil asa ceva.......))......cei vis a vis de spitalul colentina(m-au pus sa cumpar o piesa...ca sa descopar ulterior ca cea originala este buna).........sunt proprietar de e 34 de 1luna si daca nu gasesc ceva serios(sunt si un pic perfectionist cu masina mea)...O VAND(daca nu gasesc un mecanic care sa fi iubit e34,525i,2500,24v,an90,fara vanos)
Link to comment
Share on other sites

"o sugestie(mecanici,testere,service-uri).....pentru un e34......in bucuresti cat mai aproape sect2...................de ex cei de la filaret cica nu au softul de e34(e prea vechi,numai in romania e posibil asa ceva.......))......"

O MARE BILA NEAGRA PENTRU CEI DE LA FILARET :) ,

UITE AICI UN NR DE TELEFON 0723.500.577 NEA NICU, suna si stabileste o intalnire, este recomandat de mai multi forumisti :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ti-l dau pe pm mai incolo pe cel corect...

210580[/snapback]

off topic .. si eu am avut aceeasi problema la filaret insa mie mi-au spus " e prea simpla testarea si din cauza asta nu te pot servii"...bineinteles au urmat cateva replici dupa care am plecat...asa ca mai adaugam o bila neagra

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Scuze de offtopic, dar vreau sa va previn sa nu mergeti la Dormag, aia de pe despot voda, pt ca sunt niste jepcari si peste masura de nesimtiti. M-am dus sa-mi faca masina, am dat 5 milioane pe manopera (in care a intrat numai schimbat filtre benzina si ulei si curatat injectoare) si au reusit sa-mi rupa niste garnituri de nu mai mergea masina deloc.. dupa care m-au luat cu "ghinion, daca s-a intamplat nu avem ce face.. va mai costa 2 milioane manopera sa rezolvam si garniturile" (sa nu mai spun ca mi-au cerut 25 lei pe garnitura in conditiile in care le-am luat de la promotor cu 9 lei). Direct OPC, asa nesimtire nu mi-am imaginat ca poate exista.
Link to comment
Share on other sites

'peste masura de nesimtiti' doar atat ? Daca profitorii aia ti-au facut asa trebuia sa scoti levierul si dupa aia sa stai de vb cu ei :blink: . Ar trebui creat un topic care sa contina toate locurile si toate persoanele de care trebuie sa ne ferim, ca nu esti singurul care a patit-o .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.