Jump to content

My dream came true


RedCap

Recommended Posts

Radem si glumim dar is chiar curios de un drive cu GoPro +M4...

 

Am vreo 12 filmari din seara asta dar sunt neinteresante, cu vocea mea pe fundal, a sotiei, radio-ul mergand asa ca voi face maine altele pe care sa le pun, astea nu merita osteneala. Voi incerca sa vad poate reusesc sa prind cu tot cu proiectia din parbriz a HUD-ului.

 

.

 

 

Felicitari! Frumoasa masina. Parca imi amintesc acum doi ani cind mi-ai scris ca o sa iti iei un M4! Un vis implinit. Enjoy it trouble free

 

 

.

 

Multumesc. Vad ca ai memorie buna! :)

Link to comment
Share on other sites

Hai sa pun si cele cateva filme...

 

Primul filmulet, plictisitor, cu motorul rece

 

 

 

 

Erau mai multe dar neinteresante, scuzati calitatea, sunt inca incepator cu GoPro-ul, si cu masina, mai mult de atat nu am putut pana acum. :)

 

Mica paranteza: ce bine suna motorul de la E92 M3, repet: motorul nu evacuarea...era wow...ma roade tare mai Cipri un M3 E92...

 

Da-l dracu, ca era lesinat fara cuplu... trebuia sa ii dai ture multe ca sa aibe si el ceva cuplu, asta nou are cuplu de tractor din ture mici. Eu nu as lua M3 E92, i-am dat odinioara pas, i-as da si acum fara discutii.

Edited by X X L
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... sunt niste clipuri publice totusi, nu e o idee tocmai inspirata sa imi apara si viteza pe acolo. Avand in vedere cat de paranoici sunt astia de suna la politie ca merge unul nu stiu cum desi ei incalcau legea in primul rand mergand pe o banda care era exclusiv pentru depasiri, lucru specificat destul de clar din loc in loc prin semne, mai bine ma abtin cu filmatul bordului, cine stie ce mai face vreun paranoic.

 

 

Edited by X X L
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Suna frumos de tot. Sau frumos rau. Cum se spune?

 

Ca si paranteza acum, ai avut dreptate cu soselele. Nu au ele gropi dar rosturile alea de dilatatie se simt ceva...

 

Si am mai remarcat traficul care nu prezinta urme de isterie, asa ca pe la noi si chiar in unele zone din vest. Pare totul se desfasoare calm, asa este? Si spatiile largi, spatii nene :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hai sa pun si cele cateva filme...

 

 

Erau mai multe dar neinteresante, scuzati calitatea, sunt inca incepator cu GoPro-ul, si cu masina, mai mult de atat nu am putut pana acum. :)

 

 

 

Da-l dracu, ca era lesinat fara cuplu... trebuia sa ii dai ture multe ca sa aibe si el ceva cuplu, asta nou are cuplu de tractor din ture mici. Eu nu as lua M3 E92, i-am dat odinioara pas, i-as da si acum fara discutii.

 

 

Sa il stapanesti sanatos, frumoasa masina.

Totusi la partea cu cuplu nu sunt de acord cu tine. Vrei cuplu? iti iei motor dizal si ai rezolvat problema. M3 e92 pana la momentul actual ramane ultimul M3 cu adevarat drivers oriented. V8-ul ala dupa 4000 rpm explodeaza pur si simplu.

Edited by AlexChris
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.