Jump to content

etriere vopsite da sau nu?


darius_x

Recommended Posts

Exista si alte culori decat rosu, galben, verde fluorescent si gri. Eu votez vopsite.

vopsite adica reconditionate . Rosu imi pare penibil ca sa nu spun tot tiganie . Rosu la chiloti , la fundite , la fetite nu la etrierii masinii . :pirate: Dar daca tie iti plac aia e , masina ta :thumbsup:

Edited by Myx
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

rosu merge pe un kit performance, dar pe astia mici, incercand sa copiezi e aiurea...

cred ca asta voia si MYX sa spuna, Claudiu

 

i-as vopsi...fiind subiectiv as alege gri

 

 

eu nu m-am adresat in mod special lui myx, ziceam asa in general

bine mai sunt si variantele orange si yellow

Link to comment
Share on other sites

Eu daca m-as apuca sa-mi fac etrierii la a mea (desi nu stiu ce culoare sa aleg, da ma intrigati voi :))), as tine cont de culoarea masinii si culoarea jantelor, aspecte din punctul meu de vedere foarte foarte importante, ca sa nu te trezesti cu o punga de skittles in parcare. In cazul tau negru cu galben dau foarte bine, iar in combinatie cu griul acela dai spre mclaren dar te iertam :))
Link to comment
Share on other sites

Da e ceva sa ai etrierii vopsiti, da sa fie un etrier cu 4/6 pistonase cu disc sport/performance ce echipeaza o masina cu performante peste medie.

 

Etrieri vopsiti vedem la Porsche, Ferrari sau gama sport de la marci de renume si nu dau rau chiar parca vor sa spuna: masina asta se opreste mai repede de cum accelereaza.

 

Potriveala pe un diesel comun nu face decat sa transmita ideea "eu masina sport am vrut da nu am bani sa mi-o permit"

sau "cea mai sport masina e diesel, consuma putin".

 

Dar bineinteles fiecare face ce-l taie capul, trebuie sa recunoastem totusi ca e un "tunning" foarte la indemana si cu maxim 100lei obtinem 7 cai frumosi in plus. Nu mai vorbim de capital de imagine pentru cei neavizati.

Edited by ionatan
  • Like 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Da e ceva sa ai etrierii vopsiti, da sa fie un etrier cu 4/6 pistonase cu disc sport/performance ce echipeaza o masina cu performante peste medie.

 

Etrieri vopsiti vedem la Porsche, Ferrari sau gama sport de la marci de renume si nu dau rau chiar parca vor sa spuna: masina asta se opreste mai repede de cum accelereaza.

 

Potriveala pe un diesel comun nu face decat sa transmita ideea "eu masina sport am vrut da nu am bani sa mi-o permit"

sau "cea mai sport masina e diesel, consuma putin".

 

Dar bineinteles fiecare face ce-l taie capul, trebuie sa recunoastem totusi ca e un "tunning" foarte la indemana si cu maxim 100lei obtinem 7 cai frumosi in plus. Nu mai vorbim de capital de imagine pentru cei neavizati.

 

Total eronata judecata ta! Am o intrebare pentru tine. Toata lumea nu ar trebui sa faca sport, doar daca sunt sportivi de performanta? Restul ar trebui sa stam sa lenevin in casa cu o punga de chipsuri in mana? Daca nu sunt sportiv de performanta si joc basket o data pe luna, inseamna ca fac "imagine pentru cei neavizati."? Fa tu singur legatura...

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Total eronata judecata ta! Am o intrebare pentru tine. Toata lumea nu ar trebui sa faca sport, doar daca sunt sportivi de performanta? Restul ar trebui sa stam sa lenevin in casa cu o punga de chipsuri in mana? Daca nu sunt sportiv de performanta si joc basket o data pe luna, inseamna ca fac "imagine pentru cei neavizati."? Fa tu singur legatura...

Nu este chiar asa, ramanad la basket e ca si cum tu joci basket o data sau de doua ori pe saptamana, iti pui in picioare o pereche de Air Jordan si te imbraci cu un echipament de la Chicago Bulls si sa ai pretentii sa joci ca Michael Jordan.

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.