Jump to content

Ce inseamna pt un 318i 200.000 km ?


lagunaseca

Recommended Posts

cum stii tu km aia reali asa sigur daca in bord iti indica 137k ?:blink:

254023[/snapback]

 

Pai ,,,, inainte sa iei o masina BMW mergi la BMW Filaret, o bagi pe "cric" vezi ce este pe subt ea, apoi o bagi la tester - care iti spune :bujiile, pistoanele, Km si milele care au fost facute cu masina, asta in cazul in care cel ce a dat km-trajul inapoi a facut o putin mai prost decat altii. eu am avut noroc si am vazut km reali si sunt linistit la cei 185000km. Asa ca ... te pup pe portofel :)

Link to comment
Share on other sites

vada ca si praguriile sunt de M, probabil si bara spate..

254127[/snapback]

 

da masina are si bara fata si pragurile si bara spate de M tech, si este in Gemania acolo am gasito, cei de acolo spun ca masina are 198000 km. spuneti-mi ce parere aveti despre culoare. :blink:

uite poza si cu spatele...

post-1949-1183285249_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

a avut un prieten de-al meu culoarea asta, si e destul de placuta. daca-i pui si semnale albe, e perfect. am avut si eu, exact modelul asta, tot 318, acelasi pachet M, aceleasi roti... :blink: e in profil masina, o poti vedea, doar ca avea alte roti cand am pozat-o...
Link to comment
Share on other sites

a avut un prieten de-al meu culoarea asta, si e destul de placuta. daca-i pui si semnale albe, e perfect.  am avut si eu, exact modelul asta, tot 318, acelasi pachet M, aceleasi roti... :blink:  e in profil masina, o poti vedea, doar ca avea alte roti cand am pozat-o...

254675[/snapback]

 

culoare ma cam pune pe ganduri, nu stiu exact cum o fi in realitate..tu zici ca e frumoasa..si mie imi place dar cui am aratat-o a zis ca uurat verdele :)

Link to comment
Share on other sites

a avut un prieten de-al meu culoarea asta, si e destul de placuta. daca-i pui si semnale albe, e perfect.  am avut si eu, exact modelul asta, tot 318, acelasi pachet M, aceleasi roti... :blink:  e in profil masina, o poti vedea, doar ca avea alte roti cand am pozat-o...

254675[/snapback]

 

un set de semnale albe sau din alea gen far, cat si pe spate alte stopuri sunt pe lista :)

Link to comment
Share on other sites

semnale albe ORIGINALE. nu te prostii cu altele... :blink: a avut un prieten, aceeasi culoare, cu suspensie sport, si roti originale pe 17, un eleron finut, original, si arata bestial. 22WTF poa' sa-ti canfirme. :) cred ca acu' e a unui prieten de-al lui....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.