Jump to content

Reparație clapete galerie admisie n47


Recommended Posts

1 hour ago, bimmer90f30 said:

Da, nu imi convine.

Daca tot ma trimiti undeva, pot sa te intreb  cine e mai prost dintre noi? Cel care  sau cel care nu accepta asa ceva?

 

Atunci,imi pare rău. 

Dar poate,în alta viață,o sa duci și tu mașina la un service.Nu toată lumea are timp și chef să se târască pe sub ea sa demonteze piese.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wolf20 said:

Nu toată lumea are timp și chef să se târască pe sub ea sa demonteze piese.

Eronat.

Nu toata lumea are spatiul, timpul si PLACEREA DE A INTELEGE ce se intampla in jurul lui.

Hai sa ti-o spun si pe aia dreapta. De peste 10 ani de mesterit nu mi-a starnit increderea pana la capat nici un mecanic. Un mecanic daca umbla sub capota masinii o sa facem o intelegere prin care el este doar prelungirea mainilor mele. Si invers. 😉 eu demontez si pun la loc totul, pana face ce are de facut sub ochii mei. Treaba ca la carte o doar o figura de stil..

 

Acum ai inteles ce placere sadica am?

Iar "mecanicii" de dealer, Doamne Fereste...

Edited by bimmer90f30
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Bimmer, daca as avea timp si chef sa nu ma “obosesc” pentru inca un lucru in plus, mi as face totul singur la mașina, mai ales ca de 7 ani in service uri lucrez si am tot ce imi trebuie.. decât sa pun pe oricine altcineva sa mi lucreze. Sunt mai liniștit si mai sigur când fac totul cu mana mea, dar nu le poți face pe toate singur din lipsa de timp

  • De acord! 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, bimmer90f30 said:

Eronat.

Nu toata lumea are spatiul, timpul si PLACEREA DE A INTELEGE ce se intampla in jurul lui.

Hai sa ti-o spun si pe aia dreapta. De peste 10 ani de mesterit nu mi-a starnit increderea pana la capat nici un mecanic. Un mecanic daca umbla sub capota masinii o sa facem o intelegere prin care el este doar prelungirea mainilor mele. Si invers. 😉 eu demontez si pun la loc totul, pana face ce are de facut sub ochii mei. Treaba ca la carte o doar o figura de stil..

 

Acum ai inteles ce placere sadica am?

Iar "mecanicii" de dealer, Doamne Fereste...

Ramai la e90,  la alea noi ai grantie trebuie sa o duci in service la nepriceputi. Plus ca de la e90,bmw a uitat sa faca masini

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2022 at 7:26 PM, Viper05 said:

Ramai la e90,  la alea noi ai grantie trebuie sa o duci in service la nepriceputi. Plus ca de la e90,bmw a uitat sa faca masini

Viper, linisteste-te mai lasa naibii intepaturile. 

Intri aici numai pentru asa ceva. O faci pe desteptu si interesantul.. in loc sa dai un sfat practic!

chiar nu e loc de mistouri..

Forumul asta ma indoiesc ca a fost creat pentru asa ceva.

 

Edited by bimmer90f30
  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.