Jump to content

Kit ambreiaj bmw 525 i e34 din 92 192 CP


turbi_driver69

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

unde naiba le gasisti asa ieftine? eu am dat cam 7mil pe kitu complet (placa, disc, rulment) pt e30 acum un an si ceva..

tot sachs..

275786[/snapback]

 

 

am cerut oferta la augsburg, plus alte 2 firme. Si pana la urma am luat de la un service de langa mine si plus montaj 650 RON.

Link to comment
Share on other sites

am cerut oferta la augsburg, plus alte 2 firme. Si pana la urma am luat de la un service de langa mine si plus montaj 650 RON.

275852[/snapback]

in fine ...dati-mi si mie un numar de telefon ceva sa pot face o comanda!...sunt din constanta! jipax zi tu tati numaru de telefon te rog frumos dk livreaza si in alte localitati aia de langa tine!

Link to comment
Share on other sites

unde naiba le gasisti asa ieftine? eu am dat cam 7mil pe kitu complet (placa, disc, rulment) pt e30 acum un an si ceva..

tot sachs..

275786[/snapback]

tot 450ron am dat si eu pe sachs (si made in germany nu porcarii turcesti) :blink:

Link to comment
Share on other sites

normal... numai mie mi se putea intampla! am fost sa-mi iau kitu de la magazin k facusera comanda la bucuresti, iar kitul era compus din: PLACA de presiune SI DISC DE AMBREIAJ...RULMENT nici urma! acum mai astept o zi k a facut comanda la alt distribuitor! e normal asa ceva?sau au vrut sa-si traga iei rulmentu? offf:(
Link to comment
Share on other sites

:)))) speri :))) da de ce speri:))

276499[/snapback]

Pt ca ma cam enerveaza retarzii astia de 17 ani sau 18-19 care n-au reusit sa-si ia permis si merg asa...

Intra un retardat d-asta in mine si dupa ce fac? Stau cu masina in service sa mi-o fac ca e el retardat :blink:

Link to comment
Share on other sites

normal... numai mie mi se putea intampla! am fost sa-mi iau kitu de la magazin k facusera comanda la bucuresti, iar kitul era compus din: PLACA de presiune SI DISC DE AMBREIAJ...RULMENT nici urma! acum mai astept o zi k a facut comanda la alt distribuitor! e normal asa ceva?sau au vrut sa-si traga iei rulmentu? offf:(

277478[/snapback]

ce marca ?

Link to comment
Share on other sites

Pt ca ma cam enerveaza retarzii astia de 17 ani sau 18-19 care n-au reusit sa-si ia permis si merg asa...

Intra un retardat d-asta in mine si dupa ce fac? Stau cu masina in service sa mi-o fac ca e el retardat :)

277482[/snapback]

 

si cica eu sunt ala rautacios ciupane. :blink:

esti cu adevarat ala negru de respira greu :)

 

insa ai MARE DREPTATE.

Link to comment
Share on other sites

@ cOsta: :)

Serios vorbind pe mine ma cam enerveaza pustii astia....isi iau un cazan de masina sau se urca pe un scuter si gata in ochii lor lumea le e la picioare.

Mai plimba o bagaboanta pe scuter sau in masina, gata se cred prea maturi si smecheri....merg cate 2-3 pe scuter fara casti normal ei sunt smecheri ce poti sa le zici? :)

De ex cel putin odata pe zi vad un papagal d-asta pe scuter ca trece pe rosu :blink:

La fel aia fara permis se cred cei mai smecheri cand sunt la volan, impresii la volan, manele la maxim. Daca intra in tine ingheata acolo numai zic un cuvant, se gandesc la ce omor le da tasu cand o sa afle. Deci fac ceva ilegal dar se gandesc la responsabilitate abia dupa ce o gafeaza.

Sau incearca sa fuga de responsabilitate ceea ce e chiar mai enervant.

Iar eu de ce sa stau cu masina in service daca intra unu in mine? Sau mai grav sa patesc chiar eu ceva? Ca sa faca impresii la niste fraieri la fel ca el?

Asta mi se pare o fapta mult mai grava decat sa mergi cu mult peste viteza legala. Macar ala care are permis are in spate experienta la volan, stie regulile de circulatie, are niste reflexe formate...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.