Jump to content

Viteza maxima atinsa


alex230ro

Recommended Posts

235 km/h cu Renault Megane Coupe 2.0 litri 150 cai si 220km/h Skoda Octavia 2 2.0 TDI 140 cai, DSG (cutie tiptronic). ambele saptamana trecuta pe autostrada Buc.-Pitesti. Am si poze facute cu telefonul dar inca nu le-am bagat pe comp. :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
225 km/h cu Yamaha. Cand depaseam un M5 e60, care m-a suparat cand ma intorceam de la Sighisoara :blink: Pana atunci mergeam batraneste cu vr'o 160 :) M-a depasit ca vantul si s-a pus in fata mea ca boul. Cand accelaram un pic, accelera si el, cand o lasam mai moale o lasa si el :) Si atunci m-am suparat :)
Link to comment
Share on other sites

dupa cum urmeaza:

150 cu batrana dacie 1310

160 cu Logan de 1.4

210 cu Audi A6 de 2,5 tdi din 97

toate in Ro

si....

220 cu Bmw e46 320d pe Arad-Timisoara si nu se compara cu nimic :))

81361[/snapback]

150 cu Dacia?!Greu de crezut,dar daca e adevarat,cred ca e un record absolut!BRAVO! :blink:

Link to comment
Share on other sites

In 2003,undeva intre Decize si Paris pe autostrada,Renault Laguna 1.9,diesel,cutie manuala 6+1,220 km/h.Dupa ce am venit acasa am aflat ca daca te prinde politia franceza la asa viteza iti confisca masina.Oricum,era masina firmei :blink: Edited by norbbi77
Link to comment
Share on other sites

cum adik iti confisca  masina??ce legi ciudate la noi siar lua gaborii bataie :blink:

84515[/snapback]

Poate va veti mira,dar parerea mea e ca francezii sunt uneori mai comunisti decat multi din tarile fost comuniste.Uita repede de "egalite,fraternite,liberte"!

Link to comment
Share on other sites

150 cu Dacia?!Greu de crezut,dar daca e adevarat,cred ca e un record absolut!BRAVO! :blink:

84505[/snapback]

Am mers cu Dacia 1310 din 1999 modelul pe injectie parca era knd veneam de la mare prin 2000 cu 160 km/h knd ne intreceam ku un Espero!!

Link to comment
Share on other sites

Putin off topic....

La 130 km/h aveam spre 4000rpm...e normal? (316 1994)......atunci pe la 170km/h cat ar fi?

Niciodata nu am mers cu masina mea peste 140...poate de frica (sunt medic ortoped de jumate de ansi am vazut f f multe)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.