Jump to content

E46 - Coupe


Manolo_Blahnik

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
deci sa inteleg k asta se intimpla in fiecare an!!! este intilnirea d la BMWCLUB?

 

nu...aia se tine la munte, prin septembrie parca....

 

am inteles!!! poate ne vedem!!!!

Te-am vazut azi in constanta pe tomis .. Masina e wooow. Am intors dupa tine, dar nu te-am mai vazut :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
deci sa inteleg k asta se intimpla in fiecare an!!! este intilnirea d la BMWCLUB?

 

nu...aia se tine la munte, prin septembrie parca....

 

am inteles!!! poate ne vedem!!!!

Te-am vazut azi in constanta pe tomis .. Masina e wooow. Am intors dupa tine, dar nu te-am mai vazut :twoup:

 

 

serios???? am fost la sala la world class... PACAT k nu neam intilnit... :twoup:

 

eu acum am ajuns inapoi in austria... abia acum am citit!!!

Link to comment
Share on other sites

este cea mai faina masina de pe forum,cele mai reusite poze de pe forum(din cate am vazut),felicitari fotografului,felicitari fetelor care l-au ajutat....dar totusi n-am vazut o poza cu detinatoru masinii....cred ca acest merit ti-l acordam sa pui si tu o poza cu tine si cu pisica ta''eleganta...si cu pisicile(nemtoaice).. :twoup: toti 3 in poza:P....
Link to comment
Share on other sites

este cea mai faina masina de pe forum,cele mai reusite poze de pe forum(din cate am vazut),felicitari fotografului,felicitari fetelor care l-au ajutat....dar totusi n-am vazut o poza cu detinatoru masinii....cred ca acest merit ti-l acordam sa pui si tu o poza cu tine si cu pisica ta''eleganta...si cu pisicile(nemtoaice).. :twoup: toti 3 in poza:P....

 

 

ie man bagate in poze sa nu cum-va sa ma lovesc de tine in viena si sa nu stiu ca esti tu...apropos peste 2-3 saptmamani planuiesc iesirea in viena....:twoup:

Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg k asta se intimpla in fiecare an!!! este intilnirea d la BMWCLUB?

 

nu...aia se tine la munte, prin septembrie parca....

 

am inteles!!! poate ne vedem!!!!

Te-am vazut azi in constanta pe tomis .. Masina e wooow. Am intors dupa tine, dar nu te-am mai vazut :D

 

 

serios???? am fost la sala la world class... PACAT k nu neam intilnit... :twoup:

 

eu acum am ajuns inapoi in austria... abia acum am citit!!!

 

Tu erai pe sensu spre sala, asa e, si pana am intors, nu te-am mai vazut. Chiar as fi vrut sa o admir mai de aproape :twoup:. ehh, data viitoare :D

Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg k asta se intimpla in fiecare an!!! este intilnirea d la BMWCLUB?

 

nu...aia se tine la munte, prin septembrie parca....

 

am inteles!!! poate ne vedem!!!!

Te-am vazut azi in constanta pe tomis .. Masina e wooow. Am intors dupa tine, dar nu te-am mai vazut :D

 

 

serios???? am fost la sala la world class... PACAT k nu neam intilnit... :twoup:

 

eu acum am ajuns inapoi in austria... abia acum am citit!!!

 

Tu erai pe sensu spre sala, asa e, si pana am intors, nu te-am mai vazut. Chiar as fi vrut sa o admir mai de aproape :D. ehh, data viitoare :D

 

sigur... pacat. kiar imi este dor d mare!!! tare a fost anu asta.... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ai zis ca mai ai 2-3 schimbari, ce vrei sa-i mai faci?

 

da,

 

deci am comandat (comanda speciala) diffuser de CSL din Carbon pentru M II Paket. o am deja aici... o sa ii fac o poza!

 

esapamentul e deja comandat. de CSL...

 

in rest, citeva kestii la interieur. Volanul, si lumina... si ce imi mai trece mie prin cap...

 

 

:twoup:

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ce rol poate sa aiba o toba de CSL pe un 2.0d, de aspect?Stiam ca in functie de evacuare depind mai multe: consumul,modifica unii parametrii ai motorului, si cea de CSL e conceput pt un benzinar mult mai puternic.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.