Jump to content

Hartge H50


duxter

Recommended Posts

Eu ma refeream in comparatie cu principalii adversari, MB si Audi, insa atuu M3-ului e manevrabilitatea pe circuit, placearea de a o conduce...etc. Dar cine stie poate noul CS care din cate am citit va avea un V12 de 6L poate ca va avea ceva mai multisori cai :blink:
Link to comment
Share on other sites

Putin offtopic, dar nu pot sa nu remarc senzatia de ieftin pe care o dau cadranele de la modelele noi (E90, E60). Rama aia argintie pare un plastic ordinar (zici ca-s luate de pe Solenza)... si doar 2 ceasuri, plus bordul ala ascutit... :blink: . Urate in draci modelele astea...

Pai asa este trendul..uite si la mine e cam la fel:

 

 

mai sterge si tu prafu de pe bordul ala :)

Link to comment
Share on other sites

La banii astia aleg cu ochii inchisi Mercedes CL 65 AMG . Desi sunt super fan BMW, proprietar de BMW, membru al unui forum BMW, acest Mercedes mi se pare una dintre cele mai frumoase masini construite vreodata.

"Nu trageti!!! Sunt eu, Lascarica!"

:) :)

 

http://www.zcars.com.au/userimages/user1093_1175143643a.jpg :blink: :)

Edited by bogdan1980
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cu 170.000 de euro iti faci o companie de taxiuri si-ti iei si-un E36 m3.... Daca tii mortzis il duci in 500 de cai... Poti sa-ti faci un restaurant si sa-ti iei si-un Porsche Boxter din 98... Sau poti sa-ti iei o garsoniera un CLS la mana a doua si deschizi si o Fornetarie...Sunt mai multe variante...

Una peste alta eu cred ca e putin...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...putin cam mult...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Posibilii cumparatori vizati de Hartge pentru m3-ul ala nu se afla pe aici....:twoup: una peste alta, este totusi un 3-ar V10....masina asta o cumpara un PASIONAT care are destule apartamente si inca vreo doua masini prin garaj...e o masina de genul "pe afara e vopsit gardul, dar inauntru este chiar LEOPARDUL"...de departe pare doar un "alt 3-ar aranjat", dar cand te apropii realizezi ca e o bestie de 550 cp cu V10 inside. Este foarte posibil ca pentru circuit sa nu fie asa echilibrat...dar e o raritate...daca as avea bani multi, incat sa nu conteze atat de mult 170.000...as lua-o :twoup:
Link to comment
Share on other sites

....masina asta o cumpara un PASIONAT care are destule apartamente si inca vreo doua masini prin garaj...

 

 

Da' Fornetarie are ? Presupun ca nu.... Oare nu vrea sa-si faca vreo 20 din banii de pe masina aia ? ( eu asa as face... :twoup: )

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

the_rifle, probabil că produc cumpărătorii ăia mai mult decât ţi-ar aduce ţie fornetăria.....(poate că şi Tien produce, scuze că nu te-am inclus...tu ţi-ai cumpărat un vârf de gamă, care arată ca un vârf de gamă şi e mai opulent ca să spun asa...Hartge e un "lup ĂŽn blană de oaie")..... e ca şi cum ai vrea să-ţi iei pantofi Gucci şi nu ai avea acasă nici măcar o pereche de tenişi sau şlapi...normal că poti face multe cu banii de pe maşina aia (chiar cu o parte din ei)....

Probabil că dacă ai avea o "fornetărie", ai vrea să faci altceva...ai intui idei mult mai bune de afaceri, normal, pe bani mai mulţi.....

E o maşină de genul "iceberg"....cea mai importantă parte a iei nu se vede la o primă privire...acum, depinde şi de personalitatea fiecăruia...unul vrea să epateze prin tot ce se poate, altul vrea să ţină mai ascuns la o primă vedere ceea ce poate, deşi la masina asta ĂŽntrevezi ceva ceva din caracterul ei....:twoup: Un Porsche modificat sau nu arata ca un Porsche, deci ceva mai agresiv....

Edited by Dizlpower
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.