Jump to content

[Vand] piese NOI, piese caroserie, ULEI original BMW,Castrol, Motul FILTRE MANN la preturi speciale


grozadan

Recommended Posts

Salut. Ma poti ajuta si pe mine te rog cu un pret pentru un injector nou (nu remanufacturat) pentru un BMW 525d din 2006 CN43256? Totodata, mi-ar fi de ajutor daca mi-ai putea spune cat dureaza pana il poti livra. Multumesc frumos.
Link to comment
Share on other sites

Salut. Ma poti ajuta si pe mine te rog cu un pret pentru un injector nou (nu remanufacturat) pentru un BMW 525d din 2006 CN43256? Totodata, mi-ar fi de ajutor daca mi-ai putea spune cat dureaza pana il poti livra. Multumesc frumos.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NC51&mospid=47751&btnr=13_0985&hg=13&fg=15&lang=en piesa 8 ,dupa cum vezi scrie Rmfd Injector,(rmfd de la remanufacturat) deci ca sa stai linistit toate sunt reconditionate,inclusiv cele originale. ca ti se cere piesa veche sau nu la schimb e alta poveste (in germania la bmw se preiau piesele vechi,din romania nu se preia nici o piesa veche,probabil considera ca sunt mult prea .. ),dar ca idee e valabila treaba de mai sus,acuma preturi :

original+ injector la schimb 1440 lei, fara injector la schimb 1550 lei,cine spune ca e 100% nou minte

 

Salut ,

 

Carenajul fata sofer ( bucata mai mica, cod 5171-8193811 ) pentru un e 46 110 kw 1995 cmc, facelift si senzorul de temperatura, da-mi te rog un pret pentru acestea .

salut,133 lei/buc/oe carenajul sau 55 lei producator (plastic de aragaz :) ),senzor temperatura 90 lei/vemo

Edited by grozadan
Link to comment
Share on other sites

imi trebuie seria sasiu

 

 

Serie sasiu - B117575 ( Pentru un E60 din 2004, am nevoie de senzorul de prezenta din scaunul pasagerului (plasa) ! Am scaune sport incalzite, partial electrice ! ! Multumesc )

Edited by bogdanov
Link to comment
Share on other sites

salut , imi zici un pret pentru b652442 la urmatoarele :

bucsa nr 12 de la brat , vine set de 2 ?

http://bmwfans.info/parts/catalog/E60/Sedan/Europe/530d-M57N/LHD/N/2004/october/browse/front_axle/frnt_axle_support_wishbone_tension_strut/

bucse bara stabilizatoare fata

bielete antiruliu fata - spate

discuri frana fata

placute frana spate

si daca le ai pe stoc . mersi

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ma intereseaza si pe mine urmatoarele:

 

Amortizor fata stanga, drepata

Sachs si / Bilstein.

 

Flansa amortizor fata stanga, dreapta

 

Kit protectie amortizor fata stanga, dreapta

 

Bucsa bascula fata (set)

 

E 46 d, 2000 cmc, 150 CP, 2004

serie kv77283

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.