Jump to content

Suporturi numar personalizate


Remus R.

Recommended Posts

daca ma intalnesc cu tine sa iti dau bani nu este mai bine?

a ramas vorba ca la cei din bucuresti o sa dau personal suportii ca nu are rost sa ii trimit prin curier.doar cei din provincie trebuie sa puna banii pe card si sa primeasca suportii prin curier.

Remus Ratiu:am cerut si numarul de telefon pentru a putea fi contactat de curier.te suna mai intai sa vada daca esti acasa si apoi face livrarea.

Link to comment
Share on other sites

si inca o eroare care am sesizat-o abia acum.pretul pe set este de 15 ron dar fara tva(pe care eu il platesc la suma finala din comanda).adica pretul pe set cu tot cu tva este 17.85.imi cer scuze ca mi-am amintit abia acum acest detaliu foarte important :)

 

Eu am apucat sa-ti trimit banii azi, si am pus 15 ron... :blink: . Acum tre sa merg sa pun inca 3 ??? :)

Ce zice aia de la banca, oare se poate ??

Da.Am pus si eu asa azi.

Link to comment
Share on other sites

si inca o eroare care am sesizat-o abia acum.pretul pe set este de 15 ron dar fara tva(pe care eu il platesc la suma finala din comanda).adica pretul pe set cu tot cu tva este 17.85.imi cer scuze ca mi-am amintit abia acum acest detaliu foarte important :)

 

Eu am apucat sa-ti trimit banii azi, si am pus 15 ron... :blink: . Acum tre sa merg sa pun inca 3 ??? :)

Ce zice aia de la banca, oare se poate ??

 

N-are nimic, merge. Doar primeste bani ca sa tasteze acolo...sau ti-e rusine de imensa suma depusa? :)

Edited by Mups@316i
Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care doresc si s-au trezit mai tarziu, se poate folosi cota mea.

Vreau si eu un set pot sa ma bagi la cota ta .Thanks !

 

 

Romulus, cred ca stiai tu de ce iei 50. :blink:

Mai ai 48 acum ptr ca vreau si eu un set, pe langa cel al lui boris.

Pentru cei care luam din cele pe care le-ai acontat tu, banii ii punem pe card lui alex, nu?

 

 

Cum fac sa vad sticker-ul? Exista vreo poza pe aici sau imi poate da mesaj cineva cu o poza? Ma intereseaza si pe mine.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care luam din cele pe care le-ai acontat tu, banii ii punem pe card lui alex, nu?

Cum fac sa vad sticker-ul? Exista vreo poza pe aici sau imi poate da mesaj cineva cu o poza? Ma intereseaza si pe mine.

uite o poza cu sticker-ul.pentru cei care luati de la romulus propun sa nu puneti banii pe card ca ma incurc mai rau.sa vad daca reusesc sa mai maresc comanda cu 1-2 seturi dar nu promit nimic.in caz ca nu reusesc luati legatura cu romulus dupa ce primeste suportii.

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

MaQ:am facut eu in photoshop o poza ca sa vedeti cum o sa arate.sper sa nu se supere propietarul masinii :blink:

tiberiuenache:vineri cand am vorbit cu baiatul care se ocupa cu imprimarea suportilor si mi-a spus ca a avut ceva probleme cu alta comanda si ca o sa mai dureze ceva.luni il sun din nou sa-mi spuna o data exacta cand o sa vina suportii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.