Jump to content

135 i coupe!


suri

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru ca lumineaza mult mai tare ca la e39, la X5 lumineaza chiar prea tare angel eyes, sa nu mai spun ,ca am vazut un seria 1 stock alb, si luminile de la numar erau albe si efectiv proiecta pe asfalt in spate.. lumina alba....

 

Daca vrei sa se vada frumos, cumpara acele becuri care schimba culoarea angel eyes-ului.

Cele de pe E39 sunt prea galbene.

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

Suri te-am vazut azi la tembelizor,pe TVRC 2(telev romana comunista 2)

Ce sa zic...totul ok....dar am si eu o intrebare asa de telespectator,platitor de taxa radio-tv

de ce trebuie sa te hlizesti asa,sa te pisicesti sa te pitiponcesti la fiecare vb pe care o scoti?Poti fi simpatica(suna cam ambitios)...poti fi placuta si daca esti un pic mai serioasa si zambesti....

parerea mea...

e stanjenitor,zic eu.

mai gandeste-te :twoup:

si inca ceva....te-ai mai dolofanit un pic...dar lasa,sa le luam in ordine

pooop u!

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

Suri te-am vazut azi la tembelizor,pe TVRC 2(telev romana comunista 2)

Ce sa zic...totul ok....dar am si eu o intrebare asa de telespectator,platitor de taxa radio-tv

de ce trebuie sa te hlizesti asa,sa te pisicesti sa te pitiponcesti la fiecare vb pe care o scoti?Poti fi simpatica(suna cam ambitios)...poti fi placuta si daca esti un pic mai serioasa si zambesti....

parerea mea...

e stanjenitor,zic eu.

mai gandeste-te :D

si inca ceva....te-ai mai dolofanit un pic...dar lasa,sa le luam in ordine

pooop u!

 

 

domnul telespectator platitor de taxa radio-tv esti... :twoup:

si deja intreci masura...

 

ps. ti-am permis eu sa ma "poooopi"? Nu-mi aduc aminte... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

hai ma...esti rea...

eu te invat ca un platitor de taxa radio-tv foarte constiincios

:twoup:

 

hai ca te iau pe PM ca sar iasari gunoierii forumului...pardon sanitarii

 

a innebunit asta mica....Doamne iarta-ma!

acum ce am mai facut? :twoup:

Link to comment
Share on other sites

It hurts rau de tot ce i-ai zis, IulianE! Nu trebuia...

 

 

nu Lola, n-are ce sa doara... dar iarasi confundam forumul cu santul din fata casei... si n-am de gand sa ma pretez la astfel de chestii...daca as face-o, m-as trimite singura direct acolo! si am mai multe pretentii de la mine!

 

cat despre offtopic.... stii cum e: gura lumii o astupa pamantul! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

n-am nimic cu ea...tu ai vazut-o?

imi dadeai dreptate 100%...serios

aici suntem in familie...nu ne ferim cu chestiile astea

 

da...deja a sarit calu....ce sa zic...gata imi mut taraba de aici...e rasina mare

pacat... :twoup: asta e...

Lola...vb cu ea si intreab-o cand mai are emisiune,si uita-te si tu...stiu ca numai tu ma intelegi.

 

Seara buna!Ma inclin

Link to comment
Share on other sites

n-am nimic cu ea...tu ai vazut-o?

imi dadeai dreptate 100%...serios

aici suntem in familie...nu ne ferim cu chestiile astea

 

da...deja a sarit calu....ce sa zic...gata imi mut taraba de aici...e rasina mare

pacat... :twoup: asta e...

Lola...vb cu ea si intreab-o cand mai are emisiune,si uita-te si tu...stiu ca numai tu ma intelegi.

 

Seara buna!Ma inclin

 

cate capete atatea pareri...

Link to comment
Share on other sites

Suri cand o sa vezi ce calitate naspa are masina la exterior o sa te prinzi de cap :twoup:

 

Spoilerele M sunt de plastic, foarte subtiri si foarte 'moi' iar vopseaua nu este deloc protejata, ceea ce va fi a 'pain in the ass' cum de fapt este pentru mine deja.

 

 

Apropos, mai ai rabdare?:twoup: Mie deja incepe sa imi cam para rau ca nu am ales motorizarea asta...

 

Printre altele, m-am informat de pret pentru Eleronul Performance din Carbon. Este in jur de 800 ron. Poate te tenteaza?

 

http://accessories.bmw.com/internet_bmw/se...;imageVersion=1

Link to comment
Share on other sites

Suri cand o sa vezi ce calitate naspa are masina la exterior o sa te prinzi de cap :twoup:

 

Spoilerele M sunt de plastic, foarte subtiri si foarte 'moi' iar vopseaua nu este deloc protejata, ceea ce va fi a 'pain in the ass' cum de fapt este pentru mine deja.

 

 

Apropos, mai ai rabdare?:twoup: Mie deja incepe sa imi cam para rau ca nu am ales motorizarea asta...

 

Printre altele, m-am informat de pret pentru Eleronul Performance din Carbon. Este in jur de 800 ron. Poate te tenteaza?

 

http://accessories.bmw.com/internet_bmw/se...;imageVersion=1

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca lumineaza mult mai tare ca la e39, la X5 lumineaza chiar prea tare angel eyes, sa nu mai spun ,ca am vazut un seria 1 stock alb, si luminile de la numar erau albe si efectiv proiecta pe asfalt in spate.. lumina alba....

 

Daca vrei sa se vada frumos, cumpara acele becuri care schimba culoarea angel eyes-ului.

Cele de pe E39 sunt prea galbene.

 

Mi se par foarte naspa cele de alta culoare, oricum intre timp am aflat ca la X-uri poate chiar si la seria 3-5 noi la angeleyes este un H8 de 35W.., oricum nu o sa-mi pun veci.. alta culoare, angel eyes tre sa fie galben. o sa gasesc un bec mai puternic de aceleasi dimensiuni cu cele de 5W..

Link to comment
Share on other sites

Suri cand o sa vezi ce calitate naspa are masina la exterior o sa te prinzi de cap :D

 

Spoilerele M sunt de plastic, foarte subtiri si foarte 'moi' iar vopseaua nu este deloc protejata, ceea ce va fi a 'pain in the ass' cum de fapt este pentru mine deja.

 

 

Apropos, mai ai rabdare?:twoup: Mie deja incepe sa imi cam para rau ca nu am ales motorizarea asta...

 

Printre altele, m-am informat de pret pentru Eleronul Performance din Carbon. Este in jur de 800 ron. Poate te tenteaza?

 

http://accessories.bmw.com/internet_bmw/se...;imageVersion=1

 

sincera sa fiu nici mie nu prea imi plac spoilerele de M, pe 120 am ales aerodynamic pack tocmai pt ca mi se parea ca aratau mai bine asa ca.... deja si pt 135 m-am interesat de alternative...

si exista de la Schnitzer un body kit super misto!

 

interesant si eleronul... merita studiat!

anyway, cu rabdarea stau din ce in ce mai prost, tocmai pt ca am vazut unul in bucuresti aseara, este unul negru inscriptionat cu 135...

 

@MMarkus: buy-back?

ps. Ce culoare este a ta? ca sa stiu daca te vad prin trafic... :twoup:

Edited by suri
Link to comment
Share on other sites

Stiti cumva care-i faza cu 135i Performance? Am vazut mai multe de vanzare pe mobile.de, arata cel putin interesant, in afara de diferentele estetice mai exista si alte diferente? Am impresia ca au pus alte frane, oare au si usurat masina? care-i diferenta la bani cand o iei noua?
Link to comment
Share on other sites

Desigur.

 

Performance inseamna ca au pus kit-ul Performance pe masina, care include Frane Performance, jante, Evacuare, Spoilere carbon fata/spate, Eleron carbon, schimbator de viteze Performance, ornamente interioare de carbon, scaune sport "performance".

 

La modelele 135i Performance unele din aceste extra-uri, sau chiar toate, au fost adaugate/schimbate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.