Jump to content

135 i coupe!


suri

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

rodajul nu o sa fie greu de facut... un dus-intors pana in germania si s-a rezolvat intr-o saptamana! :twoup:

despre obisnuit... sa zicem ca sunt o fire destul de adaptabila la nou, deci nu reprezinta o problema!

cat despre pregatirea mentala... este intr-adevar foarte importanta... nu de alta, dar nu e frumos sa te bata o fata! :D :D :) mai ales cand ai un M!!

 

will wait and see! cu martori! :twoup:

Are el mai mult ca sigur un AS in maneca :D

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

pariez pe 135i :twoup: pun la bataie o guma turbo :D

He,he, pregatiti va sa pierdeti...135i nu e M..... :D :D :)

Si punctul forte al unui ///m nu e drag race-ul :twoup:

Edited by duxter
Link to comment
Share on other sites

N-am spus ca e rau intentionat sau hot. Doar nestiutor. Platesc un premiu cui imi arata un BMW care vine din fabrica fara priza de 12V. La cate sisteme de navigatie am vazut prin Germania, doar n-or fi toti fumatori si nici n-or plati toti asigurari marite. Iesea un scandal...

 

Relax. Astea sunt mituri urbane perpetuate de nestiutori.

 

Salut tuturor!

 

Pot confirma si eu afirmatia facuta de Romulus... am cumparat un 118d fara pachet de fumatori si am priza, doar ca nu e bricheta in ea, ci un plastic... e chiar sub auxiliar-ul pentru audio.

Link to comment
Share on other sites

pariez pe 135i :D pun la bataie o guma turbo :)

M3 are avantajul LC-ului :D

 

LC = Launch Control?

 

A lui Theotien este manuala deci nu are asa ceva.

Aha....ai clarificat situatia atunci :D

Manuala e mai buna intotdeauna...... :twoup:

 

 

intr-adevar! :twoup:

dar tre' sa stii sa-i dai! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

da' nu vrei sa te dai si cu M6 le meu ? ca e automata deci pot sa fiu si prost de bubui, nu "tre' sa stiu sa ii dau". :twoup:

 

http://www.foxridgespeedway.com/Images/HIArticleImages/LittleRaceFan.jpg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

dar tre' sa stii sa-i dai! :twoup:

 

Adevarul este ca liniutele sunt niste competitii sportive fooooarte complicate. :twoup:

 

 

ai sa te razi...dar la o manulala ca sa inveti sa pleci bine ( sa nu zic foarte bine ) si sa scoti ce trebuie din motor...trebuie sa le cam ai cu sincronizarea....zic eu !!!

 

 

la automata....poate si bunica sa se tine de covrig...si sa apese o surcea

Link to comment
Share on other sites

Ai putea compara o liniuta cu un tur de circuit?

 

Liniutele sunt o joaca, cel mai mult depinde masina, soferul poate fi si mediocru.

 

nu se pot compara ...

 

orice e o joaca daca o iei asa........

 

un sofer care isi cunoaste masina la perfectie va bate multe alte masini+soferi...care nu se completeaza unul pe altul

Link to comment
Share on other sites

da' nu vrei sa te dai si cu M6 le meu ? ca e automata deci pot sa fiu si prost de bubui, nu "tre' sa stiu sa ii dau". :twoup:

 

http://www.foxridgespeedway.com/Images/HIArticleImages/LittleRaceFan.jpg

 

da' te-ai simtit lezat cumva? sau vizat de aceasta discutie?? :twoup:

 

@ MMarkus: nu prea mai stiu nimic de ea... astept deocamdata... as veni la Baia Mare pt evenimentul de acolo, dar nu stiu cum stau cu timpul... intre timp s-au aglomerat o groaza de proiecte. parca nici n-ar fi vara...

 

cat despre cat de importanta e masina si cat de important e soferul intr-o cursa de drag, cred ca putem filozofa la nesfarsit... anyway, eu sunt fan curse pe oras, dar alea nu se pot "organiza", asa ca nici liniutele nu ma deranjeaza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.