Jump to content

Nou membru - am vrut sa va salut


crazyro

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

theaddon - merci si merci.

Dan - da, e site-ul meu; i-am facut citeva, dar nu vi le-am aratat. :) Precum am zis, nu vreau sa pun sute de poze dintr-o data. Nu vrea sa supar pe nimeni.

valy - salut! (si pe varul meu il cheama vali :) )

64375[/snapback]

crazyro salutari din Timisoara :) , and wellcome in club, legat de poze o sa-ti pun intrebari mai tarziu :blink:

Link to comment
Share on other sites

INTERCEPTOR - pai hai in SUA, ca te las. :blink: Mersi pentru urari.

Dan - M-am gindit sa pun citeva in gallery - poate o s-o fac intr-o zi.

snowfox - salut Timisoreane! Cum ma e viata pe acolo? Poate venim in vizita la anu de Craciun...

GeorgeB - Mersi! Buna incercarea. :) Dar data viitoare fa poza cu un aparat diferit, daca poti, cu un obiectiv mai "lung". Nu prea arata a fi reala poza cind o faci asa in Photoshop. Dar, e buna incercarea.

Link to comment
Share on other sites

Abia m-am inregistrat si am vrut sa va salut! :blink: M-am bucurat sa gasesc acest forum si sper sa fie o resursa buna. Eu conduc un 328i din 2000, manual. Poze mai jos.

 

Salut!

64271[/snapback]

Prietene, bine te-ai logat! Si numai pentru fotografiile cu care ne-ai incantat merita sa intri in bmwclub.

Orice i-ai face, un BMW tot BMW ramane...dar cand il si stilizezi electronic...ramai ca la dentist! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Si eu am o masina si un loc de munca,dar nu fac poze ca el :blink:

77618[/snapback]

pai ce atata lauda?pt niste poze

daca iti merge putin mintea nu ai nevoie decat de un calc bunicel,un programel si niste poze.ce e asa iesit in comun.el se pricepe la poze ,altii la altceva.ce ar insemna sa incepem sa ne dam mari si tari cu totii?sar duce de rapa forumul si neam lua cu totii la bataie pe la intalniri.

Link to comment
Share on other sites

pai ce atata lauda?pt niste poze

daca iti merge putin mintea nu ai nevoie decat de un calc bunicel,un programel si niste poze.ce e asa iesit in comun.el se pricepe la poze ,altii la altceva.ce ar insemna sa incepem sa ne dam mari si tari cu totii?sar duce de rapa forumul si neam lua cu totii la bataie pe la intalniri.

77620[/snapback]

 

Eh si tu acum :blink:

 

Nu cred ca se "da mare".Mie imi plac pozele ,si recunosc ca nu sunt in stare sa fac astfel de poze.De, probabil nu imi merge mintea asa mult.

 

A pus si el niste poze cu BMW-uri,nu cred ca este motiv de bataie :)

Link to comment
Share on other sites

Eh si tu acum :blink:

 

Nu cred ca se "da mare".Mie imi plac pozele ,si recunosc ca nu sunt in stare sa fac astfel de poze.De, probabil nu imi merge mintea asa mult.

 

A pus si el niste poze cu BMW-uri,nu cred ca este motiv de bataie :)

77621[/snapback]

 

eu nam zis ca se lauda singur,eu am zis ca prea il ridica in slavi lumea pt niste poze

Link to comment
Share on other sites

@cobra n`am sa folosesc termenu` imatur din respect pt un tanar "rebel",de la care n`am auzit decat un strigat surd de atentie,fata de care socializarea are inca secrete(dupa cum ai dovedit si intr`un alt thread).asta este meseria omului,iar in opinia mea de profan,cred ca se pricepe.in acele poze apare un Bmw,in cazu` in care atentia era acordata masurarii barbatiei.deci au legatura cu acest forum.in concluzie mai bine ai aprecia rezultatu` muncii sale,care umbreste neputinta celor ce n`au ce spune.

 

 

P.S.:lasa`mi o adresa de mail si`ti voi trimite minimum 4 mail-uri/zi cu laude.promit sa fiu insistent!

 

al tau fan

Link to comment
Share on other sites

@cobra  n`am sa folosesc termenu` imatur din respect pt un tanar "rebel",de la care n`am auzit decat un strigat surd de atentie,fata de care socializarea are inca secrete(dupa cum ai dovedit si intr`un alt thread).asta este meseria omului,iar in opinia mea de profan,cred ca se pricepe.in acele poze apare un Bmw,in cazu` in care atentia era acordata masurarii barbatiei.deci au legatura cu acest forum.in concluzie mai bine ai aprecia rezultatu` muncii sale,care umbreste neputinta celor ce n`au ce spune.

P.S.:lasa`mi o adresa de mail si`ti voi trimite minimum 4 mail-uri/zi cu laude.promit sa fiu insistent!

 

                                          al tau fan

77687[/snapback]

tu esti total pe dinafara la ce ma refer eu dar vad ca degeaba incerc sati explic.iar faza cu strigat surd de atentie sa stii ca nam nevoie de atentia ta si nu incerc sa imi fac reclama singur asa cum insinuiezi.in ziua de azi fiecare are dreptul la o parere si nu vad de ce sa nu zic si eu ceea ce gandesc.nici macar nu stii sami scrii nick-ul cum trebuie si mai ai pretentii sa fii fanul meu.retine faptul ca nam nevoie de laude din partea unor persoane ca tine.mai bine miai da adresa ta ca sati trimit eu cateva lamuriri ca ai mare nevoie.cu asta am incheiat discutia fiindca nusi are rostul.poate cu alta persoana ar fi mers mai departe dar cu tine....AL TAU ZEU

Link to comment
Share on other sites

@Mobra imi cer scuze ca ti`am scris nick-u` gresit,nu se va mai repeta.ca sa nu poluam forumu`,ma poti vizita in b-dul Decebal,nr.18 sa`mi dai tu lectii de viata,ca te simt cel putin un pui de jmeker

77741[/snapback]

am facut cea mai mare prostie ca mam coborat la nivelul tau.promit ca data viitoare saa nu mai fac aceeasi prostie.pacat ca mai sunt si oameni ca tine pe acest forum. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.