Jump to content

Nou membru - am vrut sa va salut


crazyro

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mersi, mersi.

 

Asta e. Unii sunt cum trebuie, altii nu prea. "C'est la vie!"

 

Jantele - AC Schnitzer Type III. Da, cred ca Breayton au ceva asemanator, dar nu sunt sigur.

 

O sa incerc sa fac alte poze in curind. Pe aici e soare si nici un nor pe cer. Dar, din pacate, masina e murdara rau. Am condus 480 km weekendul trecut si arata masina ca un porc. Sper sa-i "fac baie" deseara. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mersi, mersi.

 

Asta e. Unii sunt cum trebuie, altii nu prea. "C'est la vie!"

 

Jantele - AC Schnitzer Type III. Da, cred ca Breayton au ceva asemanator, dar nu sunt sigur.

 

O sa incerc sa fac alte poze in curind. Pe aici e soare si nici un nor pe cer. Dar, din pacate, masina e murdara rau. Am condus 480 km weekendul trecut si arata masina ca un porc. Sper sa-i "fac baie" deseara. :blink:

78444[/snapback]

ma,eu nam nimic cu tine,chiar te felicit pt pozele facute,bravo tie ca te pricepi si chiar sa faci in continuare acest lucru pt ca stii ce faci,dar mie mi sa parut ca anumite persoane prea au exagerat cu acest lucru si pe mine asta ma deranjat.am crezut ca pot sami expun si eu parerea dar se pare ca toti imi sar in cap.sunt altii mai razvratiti ca mine pe acest forum, care cauta cearta din orice motiv pt ca nu sunt in stare de altceva.

Link to comment
Share on other sites

ma,eu nam nimic cu tine,chiar te felicit pt pozele facute,bravo tie ca te pricepi si chiar sa faci in continuare acest lucru pt ca stii ce faci,dar mie mi sa parut ca anumite persoane prea au exagerat cu acest lucru si pe mine asta ma deranjat.am crezut ca pot sami expun si eu parerea dar se pare ca toti imi sar in cap.sunt altii mai razvratiti ca mine pe acest forum, care cauta cearta din orice motiv pt ca nu sunt in stare de altceva.

78912[/snapback]

Ma da ce sensibil esti tu, incredibil... nu iti place nu mai te uita nu citi du-te si plimbate, nu suport genul asta de oameni ividiosi :blink: nu ai cu ce sa iesi in evidenta si te simti inferior ?!

Link to comment
Share on other sites

Ma da ce sensibil esti tu, incredibil... nu iti place nu mai te uita nu citi du-te si plimbate, nu suport genul asta de oameni ividiosi  :blink: nu ai cu ce sa iesi in evidenta si te simti inferior ?!

78921[/snapback]

 

 

Va rog sa terminati discutiile de genul asta.Exista pm daca aveti ceva de impartit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
acum ca ti-ai adus aminte, mai pune niste poze

245557[/snapback]

 

 

da cam ai putea sa mai faci ceva poze cu masinutza.........cind ai timp.....

pe cind vii in Ro????in Timisoara?????poate dai un semn si ne inatlnim mergem la un suc o bere.......unde ai stat in Timisoara????

Link to comment
Share on other sites

da cam ai putea sa mai faci ceva poze cu masinutza.........cind ai timp.....

pe cind vii in Ro????in Timisoara?????poate dai un semn si ne inatlnim mergem la un suc o bere.......unde ai stat in Timisoara????

245699[/snapback]

 

Speram sa venim in vizita la anul in vara. Desi nu e sigur. Cind ma gindesc cit ne-ar costa 4 bilete jumate de avion... :blink:

 

Parintii inca locuiesc in Timisoara, in acelasi apartament unde am crescut - pe Blv. Cetatii (intre Gh. Lazar si Basarab).

 

Mi-ar faca placere sa va intilnesc... :)

Link to comment
Share on other sites

Speram sa venim in vizita la anul in vara. Desi nu e sigur. Cind ma gindesc cit ne-ar costa 4 bilete jumate de avion... :blink:

 

Parintii inca locuiesc in Timisoara, in acelasi apartament unde am crescut - pe Blv. Cetatii (intre Gh. Lazar si Basarab).

 

Mi-ar faca placere sa va intilnesc... :)

245773[/snapback]

 

 

uite aici link daca ni ai vazut pana acuma intalnirile din Timisoara,vezi ca sint si poze pe acolo sa le vezi............

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=13418

Edited by danetz23
Link to comment
Share on other sites

uite aici link daca ni ai vazut pana acuma intalnirile din Timisoara,vezi ca sint si poze pe acolo sa le vezi............

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=13418

245775[/snapback]

Apropo de intalnire las-o balta ca s-a transformat intr-o certa continua.

Despre crazyro .. bine ai venit.Faina mashina.Faine poze.Sper sa ne mai auzim poate chiar sa ne vedem.Sincer sper ca totzi.Shi fara cearta

Link to comment
Share on other sites

Niste poze:

 

http://www.neiconiphotography.com/misc/bmw/bmw-chromium-2.jpg

 

http://www.neiconiphotography.com/misc/bmw/montevallo-1.jpg

(nu e casa mea; ar fi fain...)

 

http://www.neiconiphotography.com/misc/bmw/predator-1280x960-njl-sm.jpg

 

http://www.neiconiphotography.com/misc/bmw/glam-5.jpg

64272[/snapback]

 

 

da' masina este a ta? :blink::D:D:D

bine ai venit pe aici :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

salutare crazyro..

 

super reusite fotografiile.. mult stil in ele.. denota eleganta.. foarte bine realizate..

 

te rog permite-mi sa te felicit.. pentru masina care o conduci, pentru job-ul pe care il ai, pentru locatia in care te afli..

 

esti un roman care a reusit.. multa bafta in continuare..

 

numai bine..

 

cristi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.