Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

Sa se duca zapada ca ne asteapta dansele:

Ce marca sint jantele?

 

BBS Le Mans

 

Poze noi:

 

.

 

.

 

SPUNE-MI TE ROG FRUMOS DE UNDE POT SA CUMPAR GRILAJUL DE LA SPOILER? AM SPOILER CA AL TAU SI AM RUPT GRILAJUL.

MERCI

 

de la Bavaria sau mai sunt colegi pe forum care aduc piese originale

 

Cateva poze mai profi:

Felicitari! Bestiala masina!

 

merci

 

Frumoase jentile,dar nu sunt cam mari pe 19?Mie unu 18 mi se par ideale pt e46.

 

daca ai grija cum mergi, nu ai nicio treaba

Link to comment
Share on other sites

Arata extrem de bine.

Insa ai grija cu ele ca nu au nici o omologare si nici nu respecta vreun parametru de fabricare, gen indice de sarcina sau altele...

 

Stai linistit ca au si omologare si tot ce trebuie, si cel mai important este ca nu am omologare de la noi de la RAR care stim si noi cum se obtine.

Link to comment
Share on other sites

salut BRANDEX ...super faiana masina ta ....vreau sa-mi cumpar si eu una la fel ca a ta 320d 136cp din germania de prin 1999,2000 ....vad ca ai de ceva vreme masina poti sa imi spui si mie ce tia picat de pe ea in acest timp ? cat consuma in oras?(la mers lejer).... costuri de intretinere...ce trebuie sa am in vedere cand cumpar aceasta masina etc.,astept raspuns daca ai chef sa ma ajuti si pe mine sa marim clubul celor cu 320d:D
Link to comment
Share on other sites

salut BRANDEX ...super faiana masina ta ....vreau sa-mi cumpar si eu una la fel ca a ta 320d 136cp din germania de prin 1999,2000 ....vad ca ai de ceva vreme masina poti sa imi spui si mie ce tia picat de pe ea in acest timp ? cat consuma in oras?(la mers lejer).... costuri de intretinere...ce trebuie sa am in vedere cand cumpar aceasta masina etc.,astept raspuns daca ai chef sa ma ajuti si pe mine sa marim clubul celor cu 320d:D

 

Salut,

 

Acum are 233.000 km, pana acum mi-a picat ambreiajul la 178.000 km si pompa de injectie la 200.000 km. In rest doar consumabile. Consuma cam 10 in oras si 6 in afara la o viteza medie de 150. Sunt f multumit de ea, dar imi este dor de un benzinar. Bafta la cumparare, ca daca nu ai unde sa o verifici in Germania nu prea ai la ce sa te uiti.

Link to comment
Share on other sites

salut BRANDEX ...super faiana masina ta ....vreau sa-mi cumpar si eu una la fel ca a ta 320d 136cp din germania de prin 1999,2000 ....vad ca ai de ceva vreme masina poti sa imi spui si mie ce tia picat de pe ea in acest timp ? cat consuma in oras?(la mers lejer).... costuri de intretinere...ce trebuie sa am in vedere cand cumpar aceasta masina etc.,astept raspuns daca ai chef sa ma ajuti si pe mine sa marim clubul celor cu 320d:D

 

Salut,

 

Acum are 233.000 km, pana acum mi-a picat ambreiajul la 178.000 km si pompa de injectie la 200.000 km. In rest doar consumabile. Consuma cam 10 in oras si 6 in afara la o viteza medie de 150. Sunt f multumit de ea, dar imi este dor de un benzinar. Bafta la cumparare, ca daca nu ai unde sa o verifici in Germania nu prea ai la ce sa te uiti.

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...oxs&asrc=fa uite-masina care vreau sa o cumpar...acolo scrie la consum urban 7% iar de la tine aud de 10% ...u ai ceva modificat pe ea de papa 10% sau e stock a ta ????313.370 km is cam multi ?????sau asa au cam toate masinile de varsta asta ....cat tea costat ambreiajul si pompa....ai control tractiune????cum e iarna pe zapada cu ea ?astept raspuns ...mersi ca teai implicat

Edited by TM99BZR
Link to comment
Share on other sites

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...oxs&asrc=fa uite-masina care vreau sa o cumpar...acolo scrie la consum urban 7% iar de la tine aud de 10% ...u ai ceva modificat pe ea de papa 10% sau e stock a ta ????313.370 km is cam multi ?????sau asa au cam toate masinile de varsta asta ....cat tea costat ambreiajul si pompa....astept raspuns ...mersi ca teai implicat

 

Pai eu iti spun consumul real, nu ce mint aia acolo. La motor nu este umblat. Kit-ul a fost in jur de 10 mil cu tot cu montaj, pompa este in jur de 1600 euro noua. 300.000 sunt cam multicei, dar daca a fost ingrijita nu ar fi o probema

Link to comment
Share on other sites

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...oxs&asrc=fa uite-masina care vreau sa o cumpar...acolo scrie la consum urban 7% iar de la tine aud de 10% ...u ai ceva modificat pe ea de papa 10% sau e stock a ta ????313.370 km is cam multi ?????sau asa au cam toate masinile de varsta asta ....cat tea costat ambreiajul si pompa....astept raspuns ...mersi ca teai implicat

 

Pai eu iti spun consumul real, nu ce mint aia acolo. La motor nu este umblat. Kit-ul a fost in jur de 10 mil cu tot cu montaj, pompa este in jur de 1600 euro noua. 300.000 sunt cam multicei, dar daca a fost ingrijita nu ar fi o probema

 

pai probabil ca 10 papa in bucuresti...care e un oras aglomerat si la ore de varf si la un condus sportiv....eu stau in timisoara ...un oras semiaglomerat si port mereu tenisi cu talpa subtire si sunt foarte calm in trafic :) e posibil sa consume mai putin asa ?

Edited by TM99BZR
Link to comment
Share on other sites

Pai eu iti spun consumul real, nu ce mint aia acolo. La motor nu este umblat.

 

Cu tot respectul maestre..... nu compara traficul urban in Germanica cu traficul urban in Capitalica.

Se poate obtine un consum de 7l/100km garantat :) .

LE: super masina lui Brandex...... am vazut-o si live si arata super bine....

Edited by cristianiorga22
Link to comment
Share on other sites

Salut

ai reusit sa faci ceva incredibil cu masina, desi nu prea ma incanta disel, asta chiar merita tot respectul.

 

 

P.s. -vreau sa stiu ce lumini ai pe ea??? cu detalii, pret,... te rog. ms

 

Merci pt aprecieri. Sunt faruri aftermarket cu lupa si angel eyes DEPO (300 euro/set) cu becuri normale H7 gen xenon.

 

Ma...tu schimbi gentile ca pe muieri... :) oricum sunt superbe "urmatoarele".

 

Daca nu schimb muierile macar jantele.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.