Jump to content

BMW 320d M-Tech II


BRANDEX

Recommended Posts

sal tocmai mi-am luat si eu un 2DIN si trebe sa mut clima cu un etaj mai jos, imi trebe ceva masca in jurul dvd-ului? nu sti unde as putea sa gasesc si cam la ce pretz? si apropo comenzile pe volan le pierd dak imi pun dvd-u?

 

Salut,

 

Comenzile le pierzi, insa le poti face functionale cu un adaptor care nu prea se gaseste la noi si este in jur de 100 EURO. Ca sa muti clima cu un etaj mai jos ai nevoie de scrumiera noua cu rama pt clima (250 RON). Iar pt 2 DIN iti trebuie un kit special si Rama adaptoare (250 EURO tot kitul + rama). Toate le poti lua de la mine pe comanda.

Link to comment
Share on other sites

am inteles.dar faza e k mie dvd-ul trebe sa imi ajunga din state k numa ce l-am comandat.el nu vine direct cu kitu de instalare k acolo de unde l-am cumparat mi-au zis sa dau datele masinii.nush de ce au avut nevoie de ele.mi se pare destul de mult 250 euro sa dau pe kittu ala avand in evdere k am dat cteva sute si pe dvd si... nush ce sa zic.poate k o sa-l dau la skimb cu ceva cd-player sau mp3 player original pt seria 3.o sa vad cand imi ajunge
Link to comment
Share on other sites

am inteles.dar faza e k mie dvd-ul trebe sa imi ajunga din state k numa ce l-am comandat.el nu vine direct cu kitu de instalare k acolo de unde l-am cumparat mi-au zis sa dau datele masinii.nush de ce au avut nevoie de ele.mi se pare destul de mult 250 euro sa dau pe kittu ala avand in evdere k am dat cteva sute si pe dvd si... nush ce sa zic.poate k o sa-l dau la skimb cu ceva cd-player sau mp3 player original pt seria 3.o sa vad cand imi ajunge

 

Asta e, bafta in continuare !!!

 

 

bai volanul asta e belea rau, l-am vazut live la intalnire...poate imi comanzi si mie unul dupa sarbatori :)

2din-ul asta stie colinde? :)

 

foarte frumos a iesit, bravo! :)

 

Cand te hotarasti vorbim, stie si cu Hrusca ;))

 

 

Frumos exemplar de "e 46" ai reusit sa scoti din el

Bafta !!! :)

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
arata foarte bine. ai aranjat foarte frumos si interiorul masinii. nu cred ca i-ar mai trebui altceva. eu unul as pune inapoi emblema originala pe volan.

 

Merci. Emblema de pe volan s-a rupt cand am scos-o, nu o poti scoate altfel si nu cred ca se potrivea cu interiorul. Mai astept manerul de frana de mana din carbon si manson schimbator si frana de mana dintr-opiele f misto care imita carbon si am terminat cu interiorul.

 

La exterior mai trebuie xenon-ul si capota de carbon si se inchide proiectul.

 

Zilele astea tebuie sa ajungla revizie + placute de frana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.