Jump to content

Curs Pilotaj dedicat BMWClub Romania


X X L

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m-ar interesa,atat sa imi dai un pm cu mai multe detalii,sincer nu am citit tot topicul dar as mai vrea sa stiu:

-pilotul(desi am o banuiala cine poate fi)

-locatii posibile

-ce masini sunt?(sau ne dam si cu cazanele din dotare?)

-suma estimativa(banuiesc ca undeva catre 800-1000 euro)

Link to comment
Share on other sites

pe mine ma intereseaza foarte tare perioada... dupa 15 iunie teoretic scap de emisiune, insa raman cu evenimentele si sper sa nu se suprapuna vreunul cu povestea asta :twoup:

 

oricum ar fi super tare sa se faca! chiar si cu masinile proprii... cat-ul meu de-abia asteapta! :)

Link to comment
Share on other sites

pe mine ma intereseaza foarte tare perioada... dupa 15 iunie teoretic scap de emisiune, insa raman cu evenimentele si sper sa nu se suprapuna vreunul cu povestea asta :)

 

oricum ar fi super tare sa se faca! chiar si cu masinile proprii... cat-ul meu de-abia asteapta! :)

heeeey,multi dintre noi nu au cu ce :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Exista si varianta cu masina proprie ? :twoup:

Intr-un fel poate fi mai util sa cunosti limitele masinii tale. Spun asta dupa cateva iesiri pe un circuit cu 120d si dupa experienta cu STI pe un circuit de rally. :)

Edited by pista
Link to comment
Share on other sites

Exista si varianta cu masina proprie ? :twoup:

Intr-un fel poate fi mai util sa cunosti limitele masinii tale. Spun asta dupa cateva iesiri pe un circuit cu 120d si dupa experienta cu STI pe un circuit de rally. :)

 

 

ma bag si eu 100%, daca nu reusesc sa-mi iau un bmw pana atunci vin cu evo daca ma primiti ( sigur voi avea bmw) :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1. suri

2. OanaS

3. PityWPN

4. Paco

5. sorinnn

6. alexlw

7. pista

8. Sorinus

9. alex230ro

10. XXL

deja o serie sa spunem ca am "legat-o"... incepeti sa acumulati capital, pentru ca spre sfarsitul lunii septembrie, inceputul lunii octombrie, ii dam drumul la treaba...

 

detaliile le voi posta mai tarziu :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1. suri

2. OanaS

3. PityWPN

4. Paco

5. sorinnn

6. alexlw

7. pista

8. Sorinus

9. alex230ro

10. XXL

deja o serie sa spunem ca am "legat-o"... incepeti sa acumulati capital, pentru ca spre sfarsitul lunii septembrie, inceputul lunii octombrie, ii dam drumul la treaba...

 

detaliile le voi posta mai tarziu :twoup:

 

Deci care este deci da, vreau si eu !

11. Letty

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
cred ca ai auzit discutiile cu Claudiu... e posibil sa plece din nou in State in toamna asta... daca nu pleaca, o comitem in octombrie...

 

Nu, nu am auzit discutiile cu Claudiu... OK, tine-ma pe lista si la curent ! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.