Jump to content

B-14-BYE Fostul NIZ SUpercar COncept


B-14-BYE

Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pana la 4 dimineata am terminat si ultima fatza d usa.. ma apuc d capacele din mijloc.. si sper sa soseasca si scaunele de la facut..+ banchete + volan

 

 

nu sunt chiar perfecte.. adika nu sunt ca din fabrika.. dar tinand cont ca ele nu aveau nici sistem d prindere.. erau varza.. in locu la difuzoare acolo era un buzunar mare si lung.. a fost ceva d munca.. acum au toate sistemele de prindere.. toate clemele originale etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cum ziceti voi.. probabil sigur nu ati vazut masina pe real.. a fost una din cele mai frumoase pisici d pe la noi si din cate vad aspectu a ramas acelasi b chiar inbunatatit. cum puteti spune ca una simpla.. arata mai bine ca una facuta cu gust nu spoilere d`alea de atarna pana in pamant s patratzose..masina pe strada.. spui ca e un m3 nou sau cevamodel nou.. dar probabil unii dintre voi viseaza doar la masinidupa youtube.. sau a luat marca bmw in brate si il vrea stock. ca majoritatea palariosilor de tzigani care si-au cumparat e36..ma luati cu japoneze italience. masina are un body kit cu niste aripi un pik umflate.. o vopsea super tare.. o evacuare finutza.. niste bari finutze. daca asta nu e parerea voastra. sa fiti sanatosi si va multumesc pt defectele care le-ati gasit.

eu zic k toti au dreptul la pareri doar k unii exagereaza...si dak iti place tie masina asa e perfect k tu o conduci...mie imi place culoarea,jantele de m3 e 46 si nu stiu ce sa zic de bara pe fata e dragutza si e imbinata bine cu masina se vede k ai muncit mult la ea felicitari si nu te descuraja k si masina mea au criticat-o destui dar nu asta conteaza,conteaza placerea cu care o privesti tu...bft

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.