Jump to content

Recensamant Seria 3


cipus

Ce masina ai ?  

545 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut ! Eu am un E46 din 2003, 318 d , l-am luat acum 2 saptamani . are doar 62 000 de km, reali, si sunt mai mult decat incantat de ea, sper sa n-am probleme, mai ales ca am grija de ea, si nu mai vad altceva decat Bmw-ul meu. Am devenit obsedat pur si simplu... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Salut ! Eu am un E46 din 2003, 318 d , l-am luat acum 2 saptamani . are doar    62 000 de km, reali,  si sunt mai mult decat incantat de ea, sper sa n-am probleme, mai ales ca am grija de ea, si nu mai vad altceva decat Bmw-ul meu. Am devenit obsedat pur si simplu... :blink:

68198[/snapback]

 

Happened 2 all of us.

 

Wellcome 2 da club! :)

Link to comment
Share on other sites

Un 36 negru `92, luat acu aproape 1 an, cu km reali 320.000, am mers 3500km pana acum si nici o problema, pe autostrada soarelui mers 190km/h constant fara probleme, la capatul ei franat serios...radar...nu ma luat! :blink: Edited by Omu
Link to comment
Share on other sites

am un e46 de 2 ani la mine dar fabricatie 2001 ce sa va spun?are 230000km suspensie sport m tehnik 1si are ceva modificari facute de reiger.merge bestial am mers cu ea cu 220 km/h mai mult de 30 de minute in continuu

probleme cu ea nu am avut decit din cauza soferului :blink:

dar acum 3 zile ma lovit un tantalau cu un camion de pe vremea lui bunica

si mia spart tot spatele.mia bagat capota spate prin luneta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
E46 323ci/2001/70.000km/suspensie m tehnic o am de doua saptamani in detrimentu` unui 525d(nou) :blink: datorita unor investitii ce trebuiesc facute .singura problema ce n`am elucidat`o este consumu`....si anume 17% in conditiile in care n`am condus agresiv(neobisnuit cu tractiune spate,am schimbat in 4000-4500).astept caldura sa vad care sunt schimbarile.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
si eu ca majoritatea am un e46 2 l d si 150 cp. Is super multumit de ea cum merge si cum consuma desi l-as da pe un xd de 3 l. Am mers si cu quattro si cu 4motion si cu 4matic da nimic nu se compara cu x...asta pentru cei ce stiu cum e sa intri curbe cu acceleratia in blana :blink:
Link to comment
Share on other sites

tocmai m-am pricopsit si eu, in sfarsit cu un 320 D, 150 CP, 2002, cutie steptronic. Pot spune ca masina merge super. Am facut azi vro 600 km cu ea si am ramas foarte placut surprins, chiar are o cutie sportiva. Am facut un consum pe 450 km si a iesit 5.9 (in afara) in conditiile in care nu am iertat-o deloc.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut la toti, si eu sunt posesorul(fericit) al unui E36, 1992, 200.000km, 316i.

L-am luat acum vreo 5 luni si in afara de becul de la abs ce-mi sta aprins merge ca si un vis. O intrebare pt cei care cunosc ceva mai bine bmw-urile:

"in conditii de mers normal de pe la cati km incepe motorul sa aibe probleme?"

dupa cum vedeti am ceva kilometraj la bord.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.