Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

dau si eu urmatoarele, pt. bmw e36

rulmenti cu bucsa suport superiori amortizor fata 2bucati foarte buni

arcuri fata stock 2buc.

semnale albe stanga+dreapta pentru 4 usi.> nu mai au garniturile de jur imprejur>> bunisoare

2 faruri fara lupa, cu sticlele sparte bosch

1 far cu lupa zkv, sticla sparta>>pentru stanga

lentile intermediare(sticla) faruri bosch si zkw

motoras geam stanga>>doar motorul fara altceva. 2 bucati..parca

janta aluminiu(rezerva)daca primesc una de tabla inapoi

primesc carenaj aparatoare noroi dreapta fata

 

Salut, m-am trezit si eu cam tarziu, dar daca mai ai rulmentul de pe dreapta de la amortizor, farul cu lupa si janta si daca poti sa pui o poza cu ea sa o vad te rog .

O seara placuta iti doresc

Link to comment
Share on other sites

mai becurile?poate le folosea fratele meu la autobuze.

 

 

zicea ca le-a aruncat la gunoi

 

Da, le-am aruncat. Nu-mi foloseau la nimic din pacate. Dar daca vrea cineva mai pot aduce cateva mii. Insa, dupa cum am spus nu se pot folosi la auto/camioane/utilaje. Au alta constructie, masa becului nu e carcasa metalica.

Link to comment
Share on other sites

Da, le-am aruncat. Nu-mi foloseau la nimic din pacate. Dar daca vrea cineva mai pot aduce cateva mii. Insa, dupa cum am spus nu se pot folosi la auto/camioane/utilaje. Au alta constructie, masa becului nu e carcasa metalica.

 

Daca mai ai, sunt eu interesat, pentru unchiul meu.

Link to comment
Share on other sites

Donez galerie de admisie de pe masina mea, proaspat schimbata. E pentru motoarele diesel cu 6 cilindri, are codul 11 61 7 800 585 si este compatibila cu modelele E90, E90 LCI, E91, E91 LCI, E92, E93, E60, E60 LCI, E61, E61 LCI, E63 LCI, E64 LCI, X3 E83, X3 E83 LCI, X5 E53, X5 E70, X6 E71.

Motivul schimbarii a fost ca avea scapari de ulei, poate are cineva nevoie totusi de ea, sau de vreo clapeta, sau poate dispozitivul controlat de vacuum care controleaza toate clapetele.

 

Salut!

Daca mai e valabil anuntul, as dori eu galeria. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

am 4 cauciucuri de iarna, Fulda Kristall, 215/65/R15, cu profil acceptabil, 4-5 mm, le dau pentru un sixpack de bere.

o singura problema - doritorul tre' ssas le ridice personal din Ploiesti

 

 

 

Le vreau eu dar trimit masina de la nemo curier pentru ele. Daca nu te deranjeaza sa primesti de la altcineva naveta de beri.... popcorm1.gif

Link to comment
Share on other sites

am 4 cauciucuri de iarna, Fulda Kristall, 215/65/R15, cu profil acceptabil, 4-5 mm, le dau pentru un sixpack de bere.

o singura problema - doritorul tre' ssas le ridice personal din Ploiesti

salut,daca nu le ridica nimeni saptamana asta le-as vrea eu,dau eu o fuga pana in ploiesti

Link to comment
Share on other sites

donez scaun sofer manual stofa negru de e46 nfl functional. ridicare doar bucuresti(iancului) useri cu peste 50 posturi.

 

prezinte binecunoscuta problema cu laterala(nu e rupa ci doar destramata tesatura.)

 

edit: e pt sedan

Edited by Acelover
Link to comment
Share on other sites

donez scaun sofer manual stofa negru de e46 nfl functional. ridicare doar bucuresti(iancului) useri cu peste 50 posturi.

 

prezinte binecunoscuta problema cu laterala(nu e rupa ci doar destramata tesatura.)

 

edit: e pt sedan

salut , are incalzire?

M-ar interesa mai mult plasa din el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.