Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Are cineva o axa de came de m40 ? un volan si o macara electrica fata dreapta E36 ?

 

 

Sunt sigur ca asta era un post de inceput. Un inceput promitator s-ar putea spune. Zero posturi . Zero topicuri.Inscris azi pe foum.... Dar din prima ar trebui un membru vechi sa faca o donatie pt tine... :blink:

 

Nou venit

 

 

Group: Members

Posts: 0

Topics Started: 0

Joined: Today, 01:47

From: Bucuresti

Member No.: 8.895

 

 

Donez un filtru benzina pt E36 318 IS . S-ar putea sa mearga si pt 318 i sau 320 dar nu sunt sigur. Filtru este EVIDENT nou si este marca Mann. Please PM

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Dau si eu o bere cui imi doneaza surubelnita aia gri din trusa de la E46. Sau schimb cu alta surubelnita, la alegere (mica,mare, albastra, rosie, castravete, etc) :)

Mi-a disparut intr-un service si de atunci ma tot racaie ca nu mai e trusa completa, desi o foloseam numai sa desfac clemele presurilor. Am cautat sa cumpar una asemanatoare prin magazine, dar fara succes.

Oare se poate cumpara searat de la AB ?

 

edit: Rog seriozitate.

:blink:

Edited by MaQ
Link to comment
Share on other sites

Dau si eu o bere cui imi doneaza surubelnita aia gri din trusa de la E46. Sau schimb cu alta surubelnita, la alegere (mica,mare, albastra, rosie, castravete, etc) :)

Mi-a disparut intr-un service si de atunci ma tot racaie ca nu mai e trusa completa, desi o foloseam numai sa desfac clemele presurilor. Am cautat sa cumpar una asemanatoare prin magazine, dar fara succes.

Oare se poate cumpara searat de la AB ?

 

edit: Rog seriozitate.

:)

 

DA, orice scula din trusa se poate achizitiona separat. Ca preturi orientative:

 

surubelnita 16 ron

cheia 8-10 19 ron

cheia 12-13 20 ron

carlig remorcare 75 ron.

 

(AB, TVA inclus)

 

PS Iti mai scartaie chederele? :)

 

Edit: Clemele presurilor se desfac f usor cu cheia de contact.

 

Edit 2: Ti se pare destul de serios raspunsul? :blink:

Edited by CC23298
Link to comment
Share on other sites

donez radiator de intercooler pt e46,diesel,an 2000.radiatoru necesita sudura in argon(sau ceva de genu) are o crapatura(am luat o bordura...si pa)....am sa pun si poze dak este cineva interesat.doar pt bucuresti!si dak are cnva p`aici proiectoare de e46,ofer bani p ele!ms
Link to comment
Share on other sites

donez radiator de intercooler pt e46,diesel,an 2000.radiatoru necesita sudura in argon(sau ceva de genu) are o crapatura(am luat o bordura...si pa)....am sa pun si poze dak este cineva interesat.doar pt bucuresti!si dak are cnva p`aici proiectoare de e46,ofer bani p ele!ms

am dat radiatorul!

Link to comment
Share on other sites

Donez o bara de directie (center tie rod) folosita 6 luni, trimuri praguri, telescop capota ( 1 buc) stare buna, senzor presiune ulei ce vine montat in corpul de aluminiu al filtrului de ulei, intinzator cu telescop si rola (pt. cureaua de alternator) toate pt. E34. Se trimite prin Cargus.
Link to comment
Share on other sites

Donez o bara de directie (center tie rod) folosita 6 luni, trimuri praguri, telescop capota ( 1 buc) stare buna, senzor presiune ulei ce vine montat in corpul de aluminiu al filtrului de ulei, intinzator cu telescop si rola (pt. cureaua de alternator) toate pt. E34. Se trimite prin Cargus.

si cat anume doresti pe ele?si eu am un 524 td 1990. Nu ai senzoru de temperatura exterioara ?mersi mult astept un raspuns

Edited by ariciul
Link to comment
Share on other sites

Donez o bara de directie (center tie rod) folosita 6 luni, trimuri praguri, telescop capota ( 1 buc) stare buna, senzor presiune ulei ce vine montat in corpul de aluminiu al filtrului de ulei, intinzator cu telescop si rola (pt. cureaua de alternator) toate pt. E34. Se trimite prin Cargus.

si cat anume doresti pe ele?si eu am un 524 td 1990. Nu ai senzoru de temperatura exterioara ?mersi mult astept un raspuns

se doneaza :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.