Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

donez 4 amortizoare toate originale de pe masina mea 320 dA 2000 pentru ca eu le-am schimbat. cuprind si aparatori si flanse. In plus mai dau si bieletele antiruliu. Nu stiu cat de uzate sunt eu le=am schimbat ca sa fie. Numai Bucuresti sau Buzau.

m-ar interesa pe mine

0766 75 75 72

s-au dat sry

Link to comment
Share on other sites

donez coaja de bord fara airbag bmw e34

 

saut, bordul cu acele de la kilometraj le ai?

 

mondialu aici nu e cu cerutu ... <_< Scrie mare sus cand intri pe topic

 

 

pai ai zis k donezi bordul..nu e o cerere...am intrbat daka ala il ai la bord...

a zis ca doneaza coaja, nu si bordul cu ceasurile :) ...banuiesc ca scria si de bord daca il avea.

Link to comment
Share on other sites

salut!donez si eu un radiocasetofon de pe un e46 318i,87kw,sedan, din 2000.si am o rugaminte,caut si eu o valva disa cu membrana intrega,cineva care a schimbat-o din diverse motive.a mea are membrana rupta si nu mai inchide,e cam scumpa noua <_<.pm cine are,ms frumos

 

salut.mi am luat un E34 si nu am avut bani destui sa mi lase scula audio,daca mai este as fi recunoscator.mersi

Link to comment
Share on other sites

canale aer ptr e46 fara facelift cele ptr bara normala---daca e cineva interesat de ele sunt libere <_<

 

din ce an e ?

 

salut,din 92 este masina.

 

E46 din '92 ?? R U Nuts?

 

pai am spus ca sunt ptr e46 fara facelift deci an de fab. max 2001.....ca s-a raspuns din 92 nu stiu ce s-a vrut a spune :)

Link to comment
Share on other sites

Anvelope SH gasesti o gramada la 30-50 ron, iar la donatii nu se accepta cereri. Imi pare rau pt tine, dar poate ai noroc si dai de cineva cu suflet mare.

ms mult.eu stau in bucuresti dar nu cunosc prea bine..m-am mutat de cateva luni aici..nu stiu unde as putea cauta..

Link to comment
Share on other sites

donez coaja de bord fara airbag bmw e34

 

saut, bordul cu acele de la kilometraj le ai?

 

mondialu aici nu e cu cerutu ... <_< Scrie mare sus cand intri pe topic

 

 

pai ai zis k donezi bordul..nu e o cerere...am intrbat daka ala il ai la bord...

a zis ca doneaza coaja, nu si bordul cu ceasurile :) ...banuiesc ca scria si de bord daca il avea.

 

 

corect am doar coaja , se mai adauga consola centrala si 2 scaune fata cu incalzire(cel de la sofer arata jalnic, ala de la pasager merge)

Link to comment
Share on other sites

ins1dez e de e34 man. tu ai e46 si nu seama <_< citeste bine ca dai ture degeaba pe la posta :)

 

DANY : poti scoate te rog pernele cu rezistente + cabluri de la incalzire ? le-as vrea eu, fara scaune ca vreau sa le pun pe e46. mersi

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

donez socluri stopuri e46 facelift.. soclurile au fost trimite prin fan curier in BUCURESTI.. iar user-ul PityWPN a refuzat sa le primeasca, cine le vrea tre sa plateasca transportul aprox 20 ron. <_< Edited by ins1dez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.