Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

Donez pt e46 facelift

- semnale stg/dr fata galbene .unul este putin matuit dar se poate polisha sau folosi ca atare.

-ornamentele de sub faruri, fara spalare, vopsite albastru inchis

 

La ornamentele de sub faruri ma inscriu eu.

 

Acuma am vazut ca sunt de facelift, eu am NFL. Le las la alt coleg.

Edited by ggaby1981
Link to comment
Share on other sites

Donez 2 cotiere din piele cu tot cu cal si frana de mana pt E46. Sunt de Anglia. Una e gri, alta e neagra. Predare personala Bucuresti.

 

Cea gri a ajuns la mine. Multumesc frumos inca odata, raman dator.

Drept urmare la randul meu donez calul cu frana de mana, fara suport de cotiere, si fara cotiera. sunt in stare bunicica, dar parerea mea este ca ar necesita o mica reconditionare. cel care le va vrea, daca doreste, le pot reconditiona, dar o sa mai dureze o saptamana sau doua. o sa fac si o poza ca sa se inteleaga despre ce este vorba.

 

P.S.: reconditionarea nu costa nimic. o voi face din placere ;)

Edited by newmetallirics
Link to comment
Share on other sites

Cea gri a ajuns la mine. Multumesc frumos inca odata, raman dator.

Drept urmare la randul meu donez calul cu frana de mana, fara suport de cotiere, si fara cotiera. sunt in stare bunicica, dar parerea mea este ca ar necesita o mica reconditionare. cel care le va vrea, daca doreste, le pot reconditiona, dar o sa mai dureze o saptamana sau doua. o sa fac si o poza ca sa se inteleaga despre ce este vorba.

 

P.S.: reconditionarea nu costa nimic. o voi face din placere ;)

doresc eu cotiera neagra daca se poate.

Link to comment
Share on other sites

donez si eu aparatorile noroi e 46 cele mari.dreapta are o gaurica in ea si stanga frecata.le.am schimbat pe ale mele si ma gandeam ca poate cineva are nevoie urgent.predare pesonala in tgv sau titu

buna seara daca sunt cele in care vin senzorii (temperatura si cel de pe partea drapta , care nu stiu pt ce ie) le doresc eu .

Link to comment
Share on other sites

Donez un injector pentru 2000 diesel common rail de 150CP, precizez ca nu mai stiu daca este bun, fiindca am avut 2 motoare din care am facut unul, iar asta s-a pierdut si acum l-am gasit!

coduriile de pe injector sunt urmatoarele:

0445110 149

BKAGF5MO 7 790 629

 

Ma intereseaza daca are cineva vreo cutie de viteze sparta sau care nu are ce face cu ea, sa vad daca gasesc vreun sincron de viteza a III-a, fiindca am incercat sa caut sa cumpar si nu am gasit la nici un distribuitor de piese, nici la BMW, doar cutia completa.

eu am un E90 2000 benzina, dar am inteles ca e posibil sa se potriveasca si de la alte modele mai vechi! ---GETRAG GS6-17BG---

Multumesc!

Doresc eu injectorul daca mai este valabil!

Link to comment
Share on other sites

Donez un plafon de e46 coupe.Are o gaura patrata de 3x3 cm in mijloc,4 taieturi in jur(pentru montarea unor clipsuri in care intra holsuruburi) si o amprenta de aproximativ 30x30 cm de la un DVD(asa am cumparat masina), in rest nu are nici un defect, e impecabil.Este crem.Se pot repara acele gauri si retapita.

Se ridica din zona BIG Berceni, de la Arhivele Nationale.

Edited by alex.sparco
Link to comment
Share on other sites

Donez un capac plus sprituitorul de la spalatorul pentru far, nu stiu de ce model este, poate ma lamuriti voi, nici nu stiu in ce stare este, daca o fi bun la ceva, dar ma gandesc ca macar capacul sa fie de folos.

Sa pun si poze cu piesa gasita astazi la marginea trotuarului.

 

http://i42.tinypic.com/28hlmhz.jpg http://i44.tinypic.com/x10ojd.jpg http://i39.tinypic.com/t71fk7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.