Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

... ideea e ca pe la pagina 24 a topicului XXL prezinta varianta cu platirea in avans a abonamentului pentru revista, ceea ce mi se pare corect datorita unor oameni care nu binevoiesc a-si ridica revistele de la posta dupa ce cineva a depus un anumit efort pentru a le trimite etc. Oricum anul asta nu mai sunt decat 2 numere parca, daca bine stiu, dar de la anu' vom avea posibilitatea toti(nu ca acum nu ar fi) sa platim abonamentele in avans fara a mai fi nevoiti sa tot ne inscriem si oricum, sa se evite anumite neplaceri...

asta ar fi cel mai bine, taxele de transport le-am prelua noi, revista ar ajunge direct la adresa destinatarului (nemaifiind nevoie de buletin de identitate) toata lumea ar fi fericita... :twoup:

 

Dap. Eu vineri seara am gasit o hartie ca am o recomandata. Am fost azi la posta si "... a pai deja s-a si intors. Acuma veniti ??? "

 

Nici macar nu mi-a spus de la cine era....

Link to comment
Share on other sites

Laurentiu pentru Constanta suntem 7 doritori de revista. Am pus lista de ceva timp pe topicul de intalniri si atatia s-au trecut pe lista.

Adresa mea sper ca o mai ai, daca nu spune-mi ca sa o trimit pe pm. Dar anunta-ma te rog inainte de a le trimite ca la nr-ul 3 le-am platit eu pe toate si am ramas cu 4 reviste.

Link to comment
Share on other sites

1. Pitbul

2. Sumo

3. Paco

4. karatemaster + 1 ( abonamentul meu +1 )

5. slymoto + nr.3 restant

6. OvidiuJelea

7. CataSoare

8. alex77xax (+ restanta cu nr.3)

9. lucianwrc

 

Cam puţini doritori din Bucureşti. :twoup:

Edited by lucianwrc
Link to comment
Share on other sites

Brasov:

1. Rares

2. Ionatan

3. Lucian_lzr

4. Blade

5. extazy

6. dantes

7. Alex87

8. Cristi320d

9. RaZz

10. SylMFS

11. LEU

12. Ady Bv

13. bitzy (5 buc.)

14. loki

15. Fabio29

16. nailbombmax

17. BV 81 MDI

18. beme

19. Contempo Cars

20. Axu hbp

Link to comment
Share on other sites

ehh...era vorba ca vreo 2 reviste erau uitate ca tot intreba rares cand le ridica cei care le-au comandat ...intelegi acu :)

 

 

scuze XXL am o exprimare defectuasa :twoup: :twoup:

Edited by blade
Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.