Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

pentru cei carora revistele le ajung prin posta, ar cam trebui sa incepeti sa va controlati cutiile postale pt aviz... :twoup:

Ai trimis si la mine? Azi am verificat, si nu a ajuns nimic.

Link to comment
Share on other sites

pentru cei carora revistele le ajung prin posta, ar cam trebui sa incepeti sa va controlati cutiile postale pt aviz... :)

Ai trimis si la mine? Azi am verificat, si nu a ajuns nimic.

trimis

 

Deja s-a plictisit tanti de la posta de cat am stresat-o. A zis ca ma suna ea cand ajunge. :twoup:

trimis

 

XXL la Constanta ai trimis revistele?

trimis

Link to comment
Share on other sites

cine a facut calendarul, e clar ca s-a luat dupa cel Bisericesc :twoup: :) :) , bun crestin!!!

 

PS: ii duc un calendar mecanicului, daca-mi iau o pneumatica in dinti, ma aveti pe constiinta!!

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

cine a facut calendarul, e clar ca s-a luat dupa cel Bisericesc :twoup: :) :) , bun crestin!!!

mah popa da la Arad nu mai aduce nimeni revista.

 

N-ai curaj sa ma lasi fara !!!

 

Ca numai voie buna nu o fi. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

mda, aici ai dreptate... calendarul, desi se vroia o surpriza/cadou placut/a, este decalat cu o zi... macar gagicile mai sterg putin din greseala DTPistului ? :twoup:

 

 

Daca si data viitoare vor fii tot asa ( sau ceva mai multe :) ) atunci da :).

 

Dupa ce imi renovez camera il lipesc ( cel putin jumatatea de sus :twoup: ).

 

Si apropos, cine este „c0sta”?

Link to comment
Share on other sites

Deja s-a plictisit tanti de la posta de cat am stresat-o. A zis ca ma suna ea cand ajunge. :twoup:

trimis

 

 

Ai pus si 1 de la Claudiu?

ghinion de nesansa: coletul tau nu a fost expediat pt ca s-a rupt folia in care era infoliat nr.5... vestea buna e ca nr.1 e intact :)

 

asa ca o sa ti-l retrimit !

 

ceilalti ati primit revistele ?

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.