Jump to content

Opinii despre un 535 e60


Eugen WGW

Recommended Posts

Pret: 29000 An Fabricatie: 2004 Carburant: Motorina

Rulaj: 152,000 km Capacitate: 3,000 cmc Putere: 272 CP

Locatie:SUCEAVA Inmatriculata RO

Dotari:

EURO 4; CUTIE STEPTRONIC; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE HELIOMATE; SERVO-DIRECTIE; 10 AIRBAGURI; DUBLU CLIMATRONIC; PILOT AUTOMAT; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; TAPISERIE PIELE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;

FULL ELECTRIC,MEM.SCAUNE CONFORT,INCALZITE,SENZORI,P+L+PARK.FATA+SPATE,NAV.MARE+DVD,MP3,ADAPTIV DRIVE,2+1CHEI,PDC,DE 2 LUNI IN TARA,PAKET SP-LINE,VARIANTE MAI MICI SAU EGAL (PRET)

 

ACESTE SUNT DATELE MASINII

Link to comment
Share on other sites

nu se merita sa iei asa ceva.. este mult prea incarcata.. cu prost gust dupa parerea mea.

si in plus.. pare tuning romanesc nicidecum strain. dar orice se poate

la banii astia gasesti una care sigur sta si tehnic mai bine si cu diferenta de bani iei niste jante si o aranjezi mai cu stil

alegerea este a ta

Link to comment
Share on other sites

Parerea me e ca nu se merita ...in primul rand arata ingrozitor body kit-ul ala si mi se pare si scumpa pt. anul 2004. Cauta ceva cu kit de M mi se pare muuult mai frumos....majoritatea 535d au fost vandute cu asa ceva. Bafta!

 

dupa mine nu se merita prin prisma faptului ca e 2004. poate sa fie super ok masina, dar pretul e exorbitant!

Link to comment
Share on other sites

pretul total exagerat, mai ales avand in vedere anul fab... dc te uiti pe mobile gasesti la 29-30k euro M5-uri din 2005...bineinteles mai intra si o taxa de prima inmatriculare pe langa...dar dupa mine, merita mai mult motorul decat un design - pe care eu, de altfel, il gasesc interesant (comparatia o fac doar la pret nu si la masina, ca poate omu vrea un D sa consume putin...)... cunosc chitul asta de pe net si costa cam 2000E, daca nu ma insel, este un model schnitzer, facut mai agresiv, jante schnitzer... oricum nu e tuning de romania...

 

 

gusturile nu se discuta, asa ca dc il vrei ia-l, pt ca tot timpul vor fi pareri pentru sau impotriva...

Edited by bimmer E60
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc de sfaturi

Ideea era ca eu am un 525d e60 si de mult timp ma "obsedeaza" ideea unui 535 chiar un 550i si asta presupun ca va dati seama de ce. Am vazut ca face schimb cu diferenta si ma batea gandul, (ma obsedeaza ideea de a vinde ce am eu si sa cumpar altul, nu am stofa de comerciant), dar cum ziceti si voi pretul este mare, nu merita. Am sa mai "sap" si daca voi gasi am sa revin cu poze si intrebari.

Link to comment
Share on other sites

...Vezi si tu in cati bani o pui pe a ta, poate ca per final merita schimbul....aspectul tehnic nu cred ca-l poate deduce cineva din 3 poze, poate vreunul de aici e mecanic clarvazator si stie toate hibele ei vazandu-i doar aura <_<)....

Cat despre design, mie personal nu-mi prea place dar e discutabil...macar daca tot arata ca un monstru, nu te face de ras cand te urci pe acceleratie, era de prost gust sa arate asa si sa ai sub capota acelasi 2.0 d...

 

Un M5 deja implica alte costuri, inclusiv la carburant + taxe vamale + asigurare(asigurari, in cazul in care te gandesti si la CASCO) + TMT...depinde de kilometri pe care-i faci si de stilul in care conduci.....daca ar fi sa ia cineva un M5, ma gandesc ca ar fi rusinos sa nu poti "da in ea", gandindu-te ca trebuie sa tragi repede la peco....

 

p.s.: mie imi plac jantele....nu stiu daca gustul meu este atat de "pretentios" :))) asta a fost cea mai buna gluma pe ziua de azi....

Edited by Dizlpower
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.