Jump to content

The car of Le Bitzy


bitzy

Recommended Posts

Lasa bitzy ca se rezolva, faruri de ceata, cotiera astea se pun usor, mid sau obc...., scaune sport, clima :)

 

pune poze si cu interiorul masinii.

 

Care interior? <_< Hai sa lasam fata in pace si sa ne concetram pe masina. Frumoasa culoarea. Banuiesc ca a fost revopsita...la anii care ii are.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frumoasa masinica, pacat ca nu are un 6L sub capota, dar eu zic ca e bine pentru inceput.

Primul meu BMW apropo, a fost tot un 1.6 carburator insa:) , ursulet, de care am fost extrem de multumit la acea vreme, acum exact 13 ani.

 

Iar ca sa nu ma abat de la topic, Bitzy, ai cumparat masina asa sau ai facut tu modificarile ce se vad?

 

 

Cand am cumparat masina era normala, avea bandouri, de aspectul exterior m-am ocupat eu, adica in vederea deciziilor luate(in privinta culorii, a jantelor, farurile care mi-au placut foarte mult, ar ma fi multe de facut la ea, inclusiv un motor mai mare!Dar poate.......... cu timpul am sa le fac pe toate, asta in cazut in care nu o vand) <_<

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina ! Arata bine tuning-ul. Pana la urma e a ta sau ... a celui care a sarit azi in schema pe topic ?!

 

Masina este a mea :)..... tipul care a sarit in schema este un bun prieten!

Si el are un e36 foarte frumos numai k are motor de 2000 <_<

Link to comment
Share on other sites

banuiam ca poti face o gluma!!!! dar sunteti asa stresati de "criza" asta incat sariti direct la gat. in special pentru #aditza85#, sufletul meu, viatza mea......(sa se tina cont ca am scris un 't' cu 'tz'.......deci sunt TRU)

 

on-topic - Am ajutat la aranjarea masinii. si cu aceasta ocazie, vreau sa-mi cer scuze, Razvan,iubitul lui Le Bitzy, ca am venit si te-am ajutat. Nu am vrut sa sar in schema.......

Link to comment
Share on other sites

da frate , o vinde si o vand si eu pe a mea. la vindem pe amandoua la 999,99 E pachet. si lu #tiberiuenache# am sa-i dau un mouse+ o schema (cado') ca sa poate schimba topicul, ca deja se comporta ca o baba plictisita.

 

Draga mea prietena, Le Bitzy Bmw, eu zic sa facem maine alte poze , pe lumina, DOAR cu masina..... in mai multe unghiuri cu un strop de modificare. Atunci sa speram ca o fie multumita ..... NU toata lumea..... acei care nu recunosc o fata frumoasa mandra de masina ei!!!! vor sa vada doar tabla......

 

Imi cer scuze dar nu ma pot abtine ...... si eu sunt "people hate" dar nu ca ei.

Link to comment
Share on other sites

El se pare ca nu a inteles asta. Mie sincer nu imi place masina, adica nu imi plac jantele si farurile, nu dau bine pe masina, culoarea e frumoasa intr-adevar.

 

Nu inĂželeg nimik!Eu sunt mulĂžumita de maÂşina mea si cred ca ĂŁsta este cel mai importat lucru! <_<

Link to comment
Share on other sites

El se pare ca nu a inteles asta. Mie sincer nu imi place masina, adica nu imi plac jantele si farurile, nu dau bine pe masina, culoarea e frumoasa intr-adevar.

 

Nu inĂželeg nimik!Eu sunt mulĂžumita de maÂşina mea si cred ca ĂŁsta este cel mai importat lucru! <_<

 

Am zis EL adica nu vorbeam de tine !

Link to comment
Share on other sites

O masina frumoasa care mi-a placut mult la vremea ei. Sa o stapanesti cu placere. Iar ca motorizare daca cumva e prima masina e foarte buna pentru moment.

 

 

DA, e prima mea achizitie motorizata, dar parca totusi ar fi trebuit un motor un pic mai MARE <_< :blink:

 

 

El se pare ca nu a inteles asta. Mie sincer nu imi place masina, adica nu imi plac jantele si farurile, nu dau bine pe masina, culoarea e frumoasa intr-adevar.

 

Nu inĂželeg nimik!Eu sunt mulĂžumita de maÂşina mea si cred ca ĂŁsta este cel mai importat lucru! :bashwall:

 

Am zis EL adica nu vorbeam de tine !

 

 

:) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze dar nu ma pot abtine ...... si eu sunt "people hate" dar nu ca ei.

 

La ce te referi? :)

 

 

 

 

Asta e topicul lu LE BITZY nu a lu ''the rider'' <_<

Edited by bitzy_bmw
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze dar nu ma pot abtine ...... si eu sunt "people hate" dar nu ca ei.

 

La ce te referi? :bashwall:

 

 

 

 

Asta e topicul lu LE BITZY nu a lu ''the rider'' :)

 

Este al tau si numai al tau <_< .....sa nu-l dai la nimeni. :blink:

 

Mai vrem poze , din spate si din fata, :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.