Jump to content

e 36 320i


valy

Recommended Posts

jante noi pentru la vara STAR SPOKE 55 :lol: cu cauciucuri de vara in V 225 50 r 16 

 

ai grija prietene sa nu ajunga masina din nou la flex ai grija cui i-o dai ... :D :) :)

 

am sa fiu cu ochii in patru :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte funny,macar daca tot era off topic sa-si fi dat cineva cu parerea legat de suspensie,asta e pana la urma ma resemnez si imi bag picioarele,sunt doar niste rable,masini vechi si atat si pe langa asta mai sunt si complicate,ca sa ai un pic de satisfactie trebuie sa induri multe,asta e, altii cu alte masini stau la caldura,relaxati,ai doare la basca,macar pe astea scrie-ti pe ele,un stiker ceva''no pain,no game'',sanatate.
Link to comment
Share on other sites

Foarte funny,macar daca tot era off topic sa-si fi dat cineva cu parerea legat de suspensie,asta e pana la urma ma resemnez si imi bag picioarele,sunt doar niste rable,masini vechi si atat si pe langa asta mai sunt si complicate,ca sa ai un pic de satisfactie trebuie sa induri multe,asta e, altii cu alte masini stau la caldura,relaxati,ai doare la basca,macar pe astea scrie-ti pe ele,un stiker ceva''no pain,no game'',sanatate.

ne-ai innebunit cu caldura aia frate pe bune ,nu-ti merge caldura sau ce ???? :)

 

ps: mai bine da un anunt si schimba suspensia aia cu una normala cred ca se face coada la usa ta de atatia doritori .....

Link to comment
Share on other sites

Vai ...ce s-a intamplat cu splitere-le????sa nu-mi zici ca le-ai spart .... :D :D

stai linistit ca am rupt eu unu in seara asta. :) :lol: :) :) :D

 

stai linistit se poate inlocui dar dupa sarbatori...la multi ani! :)

Link to comment
Share on other sites

Vai ...ce s-a intamplat cu splitere-le????sa nu-mi zici ca le-ai spart .... :D ;)

stai linistit ca am rupt eu unu in seara asta. :) :lol: :) :) :D

 

stai linistit se poate inlocui dar dupa sarbatori...la multi ani! :D

:) :D sa treci sa-mi aduci cadou.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cred ca am  un mare noroc :lol: o masina din 1991 are toata instalatia pentru obc (18 butoane)am avut noroc cu Mihai (user e emu3)el a vazut ca am cele 2 mufe pentru obc mare,initial am cumparat un obc cu 7 butoane dar cand am vorbit cu Mihai era pacat sa nu imi montez obc-ul mare :) .Zis si facut Mihai ( e  emu3)ma ajutat si mi-a facut rost de un obc mare,este un baiat de nota 10 daca doriti sa va montati un obc nu ezitati sa-l contactati se pricepe pe bune si explica tot ce stie despre obc :)  

am sa atasez o poza acum poate intr-o zi am sa fac mai multe poze cu interiorul,bafta... 

Link to comment
Share on other sites

cred ca am  un mare noroc :) o masina din 1991 are toata instalatia pentru obc (18 butoane)am avut noroc cu Mihai (user e emu3)el a vazut ca am cele 2 mufe pentru obc mare

 

Inseamna ca masina a avut obc-ul mare din fabrica. Altfel nu aveai mufele.

Oricum nu merita sa il pui pe cel cu 7 butoane..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.