Jump to content

Cel mai frumos BMW


nightman

ce model va place ?  

1749 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Votat 507,pentru ca am avut ocazia sa o vad in carne si oase la muzeul BMW.Nu cred ca este alta mai frumoasa!

Din pacate se pare ca poll-ul asta e transcrierea aluilalt cu "ce masina conduceti"...Sa fim seriosi E46 e mai frumos ca 507!

Edited by euadicabobo
Link to comment
Share on other sites

"Am un tico asa ca votez cu tico. Daca am eu e cel mai frumos." Am uitat sa spun ca e un tico de jucarie nu real da tot e cel mai frumos "ca am eu". Hahaha mor de ras. :laugh:

Oricum acum revin serios. Am mai spus ma bucur ca totusi masini ca 507, 328, e24 si altele au ceva voturi. Si ma bucur ca sunt oameni care chiar au argumente si cunosc alte modele. O chestie tare era sa apara si varsta celor care voteaza in momentul votului. Oricum pana la urma conteaza ce place fiecarui om in parte nu ce zic ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

"Am un tico asa ca votez cu tico. Daca am eu e cel mai frumos." Am uitat sa spun ca e un tico de jucarie nu real da tot e cel mai frumos "ca am eu". Hahaha mor de ras. :laugh:

Oricum acum revin serios. Am mai spus ma bucur ca totusi masini ca 507, 328, e24 si altele au ceva voturi. Si ma bucur ca sunt oameni care chiar au argumente si cunosc alte modele. O chestie tare era sa apara si varsta celor care voteaza in momentul votului. Oricum pana la urma conteaza ce place fiecarui om in parte nu ce zic ceilalti.

 

 

 

Off topic: imi pare rau ca nu ai si tu jucaria care ti-o doresti (asta inteleg din ceea ce ai scris), iar varsta mea apare....acum ma uit la a ta si nu mi se pare foarte mare....asa ca ai timp sa-ti iei si tu o jucarie....

Link to comment
Share on other sites

deci repet: cel mai frumos este e34.şi poftim. îmi place foarte mult motorul m50b25.te deranjează?

în poll scrie ce model vă place....dar oricum mi se pare o discuţie timpita,cred ca te plictiseşti la calculator sau care este problema?

Edited by dintzauru
Link to comment
Share on other sites

deci repet: cel mai frumos este e34.Âşi poftim. ĂŽmi place foarte mult motorul m50b25.te deranjeazĂŁ?

ĂŽn poll scrie ce model vĂŁ place....dar oricum mi se pare o discuĂžie timpita,cred ca te plictiseÂşti la calculator sau care este problema?

 

da de acord, preface-lift e cel mai frumos :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.