Jump to content

[Dezmembrez] BMW e30,e36,e39,e46, e60,M3e36,M3e46,M5e34


Recommended Posts

este un modul folosit numai la modelele cu navi, este in portbagaj langa calc de navi si tv tuner are o mufa mare neagra asemanatoare cu cea de la cass mie imi trebuie cel cu pinii din mufa plati exista si un model anterior cu pini rotunzi in mufa si la dimensiuni este aproape ca un cass normal de masina multumesc

 

masina nu mai are acest modul.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buna

 

Caut:

1. Radiator E36 325i, toate se potrivesc cei cu 6 cilindri benzina. Dar cred ca difera cei care au AC. Eu caut modelul CU AC!

2. Ventilator, tot cu cuplajul visco, pentru 6 cilindri. Se potrivesc toate de pe 6 cilindri benzina, 90-03.

3. Ventilatorul de AC, su numai motorul ventilatorului, ca a mea s-a ruginit. De pe asta imi trebuie foto, ca sa stiu daca se potriveste, ca cred ca sunt doua feluri.

4. Telescoape cu gaz, ce tin sus capota. E36, toate sunt bune, dar cred ca coupe si cabrio difera. Mie imi trebuie pentru limuzina.

 

Radiator apa ala mare modelul cu ac este la 100 euro,vascocuplajul cu tot cu elice=50 euro,ventilatorul de la klima siemens la 100 euro,telescoape capota ambele la 100 lei,telescoapele de la capota cele de 4 usi difera fata de cele de la coupe si cabrio....0723.77.67.67

 

Salut sunt interesat de piesele 11712247881 si 11717785702 pentru un 320 D e46 din anul 2000.

 

ambele coduri reprezinta aceeasi piesa si nu o am.

post-2857-1255380899_thumb.jpg

post-2857-1255380943_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

este butonul.....0723.77.67.67

 

Pret? Mersi.

 

50 euro.

 

sal,

un pret pentru un debitmetru de aer pentru un e46, 320d, 2001, nfl, 136cp? respectiv pret pentru senzor nivel ulei.

Mersi

 

150 euro....

 

Cumpar ceasurile de bord (second hand) pentru BMW 316i din 1999 (E46) bezina. Adica asta: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=62&fg=05

 

Multumesc anticipat!

 

nu le am.....

Link to comment
Share on other sites

Salut ,ai ceva din urmatoarele piese ..pt e36 320i 97''

 

Bra fata m3 cat mai completa ...

 

Aripa fata d ,pasager ...pt sedan model facelift cea de dupa 96 ..cu semnalul mic ..

 

Aparatoare noroi dreapta fata ..

 

Oglinda completa drepta ...electrica ...

 

 

Multumesc..

 

Bara fata m3 cu bandouri,plasa si buza de jos=250 euro fix

Arpa pt facelift cu semnal in perfecta stare=200 lei

Oglinda completa electrica,heliomata si incalzita=200 lei

Aparatoare de noroi este dar este atinsa de roata deci nu este perfecta si daca cumperi piesele de sus o primesti gratis sau altfel 50 lei.

Link to comment
Share on other sites

Salut ,ai ceva din urmatoarele piese ..pt e36 320i 97''

 

Bra fata m3 cat mai completa ...

 

Aripa fata d ,pasager ...pt sedan model facelift cea de dupa 96 ..cu semnalul mic ..

 

Aparatoare noroi dreapta fata ..

 

Oglinda completa drepta ...electrica ...

 

 

Multumesc..

 

Bara fata m3 cu bandouri,plasa si buza de jos=250 euro fix

Arpa pt facelift cu semnal in perfecta stare=200 lei

Oglinda completa electrica,heliomata si incalzita=200 lei

Aparatoare de noroi este dar este atinsa de roata deci nu este perfecta si daca cumperi piesele de sus o primesti gratis sau altfel 50 lei.

 

 

Ti-am trimis , P.M

Link to comment
Share on other sites

ai far stanga pentru e46 cu facelift?

 

Nu am.

 

salut debitmetru 320i e36 150 cai gasesc la tine?daca da la ce pret este

 

este la 100 euro.

 

salut. masca cu senzori de parcare spate dar din partea de jos a spoilerului aveti? daca da la ce pret? ms

 

am senzori de parcare de seria 5 e39 si de seria 3 e46...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.