Jump to content

Cate dieseluri si cate benzinare sunt pe forum?


cristianiorga22

Masina actuala este....?  

556 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Indiscutabil...cei cu benzinarele sunt mai activi...explicatia este simpla

Cei care au benzinare se plimba mai putin ca le consuma utilajul muuult, si stau mai mult pe forum. :lol:

Cei cu tractorase se plimba mai mult ca le consuma mai putin si nu au timp de forum :)

 

 

Prietene, in 1 an am 26.000 Km cu un 520i E39, asa ca eu zic ca ma plimb mai mult ca un tractoras. Ia fi atent, consum minim urban minim 12-13, dar sti ceva NU CONTEAZAAAAAAAAAAAAAAAA!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Indiscutabil...cei cu benzinarele sunt mai activi...explicatia este simpla

Cei care au benzinare se plimba mai putin ca le consuma utilajul muuult, si stau mai mult pe forum. :lol:

Cei cu tractorase se plimba mai mult ca le consuma mai putin si nu au timp de forum :)

 

 

 

Prietene, in 1 an am 26.000 Km cu un 520i E39, asa ca eu zic ca ma plimb mai mult ca un tractoras. Ia fi atent, consum minim urban minim 12-13, dar sti ceva NU CONTEAZAAAAAAAAAAAAAAAA!

 

Ti se pare mult ca ai facut 26 mii km intr-un an? Eu am facut 24 mii km in 6 luni cu tractorasul. Si fii atent, as fi facut tot atatia km chiar daca era benzinar.

Si crede-ma ca tractorasul meu consuma mai mult decat al tau in oras, dar cum ai spus si tu...nu conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Oricum, vine de la altceva asta, nu am inteles nici eu unde a batut... turbo e deja pe modelele de serie asa ca...

 

da exista intradevar turbo-benzina, dar nu stiu cati dintre noi isi permit, sunt motoare de generatie foarte noua si la cilindree depasesc 3000cm3. de fiabilitate iar nu se stie nimic.. asa ca astept!

 

la faza cu hahahahaha ma abtin..., nu ar fi rau daca te-ai abtine si tu!

Edited by Gago
Link to comment
Share on other sites

@Gago

In primul rand, nu-mi spune mie ce sa fac, nu ma sfatui, pot gandi si singur.

Te-ai bagat in seama ca un tantar in zeama, nu am vorbit cu tine.

 

Colegul intreba de la ce vine LOL, de parca traim in lumea a treia sa nu stim, eu i-am raspuns in gluma, el a luat-o cum nu trebuie, nici macar nu i-am raspuns inapoi.

 

Da e o aiureala sa spui ca astepti turbo pe benzina de serie.

EXISTA DEJA.

La aia colegul Bernek a facut un scurt LOL( laugh out loud) mai trebuie sa traduc?

Adica normal ca LOL, din moment ce exista turbo pe benzinare de serie.

Nu a spus nimeni ca vrea turbo pe 1.4 sau pe 4.0, era vb ca exista sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Colegul roco....dupa logica ta daca nu folosesc prescurtari gen lol sau brb.... sunt din lumea a treia?

Eu nu am frecat-o pe mirc-uri sau messuri..... si apropo ...imi place la nebunie limba romana.... si evit sa-mi bag picioarele in ea :)

Ma vezi pe mine sa folosesc asemenea prescurtari aici?

Insa cand scrii toata ziua in engleza intelegi cam toate prescurtarile, pe care nu le intelegi, le cauti, de aia exista google.

Nu ne cunoastem sa stii ce am frecat, pe unde si faptul ca inteleg prescurtarile din alta limba nu ma face mai prost, ba din contra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.