Jump to content

BMW DVD ROAD MAP - HIGH/PROFESSIONAL/BUSINESS


Recommended Posts

Dap unsure.gif

 

cine se pricepe la treburi din astea?

la o navigatie professional de la x5 e70 fabricat 10 2009 nu functioneaza 2010 iar la masina mea e60 din 2005 nu are nici o problema.

2009-2 nu are nici o problema la x5, dar 2010 nu il citeste.

Link to comment
Share on other sites

- BMW Road Map High 2010 - pentru modelele e46, e38, e39.. cu computer MK4 si ecran 16:9

- BMW Road Map Professional 2010 - pentru modelele e60, e90, e61, e91....cu I-Drive si ecran mare

- BMW Road Map Business 2010 - pentru modele e46, e38, e39.... - cu computer MK4 si ecran 4:3 monocrom si e60 , e90 ....cu ecran mic

 

 

 

tu care zici? ai citit prima pagina? daca nu, atunci ar trebui.......................

Link to comment
Share on other sites

T0M , eu am citit prima pagina, toate paginile, toate posturile... nu-s prost sa intreb aiurea....

dar informatia de pe aceste pagini, pana si cea din ultimul post al tau e confuza !

 

zi-mi tu te rog recitind postul tau : e46 MK4 cu navi mic (nu 4:3, nu 16:9 - doar ecran monocrom mic) unde il incadrezi ? (sa fi atenti la : si, sau)

 

MERSI

Link to comment
Share on other sites

@robytza - ai dreptate, imi cer scuze, acum mi-am dat seama de gresala. sa rectific ( din cunostiintele mele, asta nu inseamna ca e 100% asa)

 

 

- BMW DVD Road Map High 2010 - pentru modelele e46, e38, e39.. cu computer MK4 si ecran 16:9 / versiunile prefacelift cu ecran 4:3 color

- BMW DVD Road Map Professional 2010 - pentru modelele e60, e90, e61, e91....cu I-Drive si ecran mare

- BMW DVD Road Map Business 2010 - pentru modele e46, e38, e39.... - cu computer MK4 si ecran mic monocrom / e60 , e90 ....cu ecran mic

 

pentru navigatiile cu MKI, MKII sau MKIII aveti nevoie de versiunile pe CD, versiuni pe care le gasiti pe prima pagina

 

 

PS: rog un moderator sa modifice informatiile si pe prima pagina !

 

 

in cazul tau in care ai ecranul monocrom, e business. am inteles ca ar merge si dvd urile de la High, pentru navigatia asta cu ecran monocrom dar eu nu am testat personal

Edited by T0M
Link to comment
Share on other sites

aseara am facut dvd-ul..... astazi sper sa dezapezesc si eu masina :)

Si ti-a mers BMW Road Map High 2010??

 

doar ce mi-am dezapezit masina si am pus roti de iarna. nu am luat inca DVD-ul la mine.... indata ce-l iau si-l incerc va anunt.

Link to comment
Share on other sites

nu am incercat dvd-ul daca merge dar l-am scris pe un dvd normal ...nu stiu de care e ...bulk din ala normal ... la 4x parca ...varianta modificata cu doar limba engleza de 4.3 gb... dual layeru cu toate limbile nu il va citi ! e incercat !
Link to comment
Share on other sites

nu am incercat dvd-ul daca merge dar l-am scris pe un dvd normal ...nu stiu de care e ...bulk din ala normal ... la 4x parca ...varianta modificata cu doar limba engleza de 4.3 gb... dual layeru cu toate limbile nu il va citi ! e incercat !

am facut eu pe dvd de 8gb si merge, l-am scris la 1x

Link to comment
Share on other sites

Multumesc lui TEHNOR ptr link, am navi profi 2010, merge perfect, raman dator de cinste. :)

sal imi trim si mie linkul pt BMW Road Map Professional 2010 pe id:ganga_sef_2006,sau pm? fac cinste....ms!

am gasit un torrent sper sa fie bun.are 4,37 gb incape pe un dvd normal sau trebuie de 8 gb?
Link to comment
Share on other sites

Sal,va rog mult am si eu nevoie de un link in pm,sau pe mess: ganga_sef_2006,cu BMW Road Map Professional 2010 pt un e90 navi prof 2006,am cautat foarte mult,dar nu am gasit.

Multumesc mult,si raman dator de cinste!

 

Road Map Professional 2010 merge 100% pe e60 2005 testat nush pe celelate daca aveti nevoie de link lasati-mi msg.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.