Jump to content

BMW DVD ROAD MAP - HIGH/PROFESSIONAL/BUSINESS


Recommended Posts

Multumesc lui TEHNOR ptr link, am navi profi 2010, merge perfect, raman dator de cinste. :)

sal imi trim si mie linkul pt BMW Road Map Professional 2010 pe id:ganga_sef_2006,sau pm? fac cinste....ms!

am gasit un torrent sper sa fie bun.are 4,37 gb incape pe un dvd normal sau trebuie de 8 gb?

da am reusit!

Link to comment
Share on other sites

Pe e60 2006,

 

Am incercat si eu cu un DVD+DL de 8gb HIGH 2010 si nu-mi citeste. Am mai incercat si varianta de 4.7 GB, 2010 HIGH si tot la fel, nu-mi citeste.

HIGH 2009-1 de 4.7 gb imi citeste perfect.

Credeti ca e de la softul de i-drive, adica trebuie facut update la masina sau e de la DVD-urile / imaginile mele ?

 

In concluzie am una bucata DVD 2010 HIGH de 8gb si una de 4.7gb, daca e cineva interesat, le donez in zona 13 septembrie.

Link to comment
Share on other sites

cum ?

pt ca nu ma prea pricep

 

daca ai imaginea stergi limbile , lasi decat engleza. apoi o scrii pe un dvd normal.

sau copiezi in calc tot ce contine imaginea si apoi stergi celelalte limbi si scrii dvd-ul la viteza mica. imaginea o deschizi cu D-tools sau alcohol..

Link to comment
Share on other sites

Pe e60 2006,

 

Am incercat si eu cu un DVD+DL de 8gb HIGH 2010 si nu-mi citeste. Am mai incercat si varianta de 4.7 GB, 2010 HIGH si tot la fel, nu-mi citeste.

HIGH 2009-1 de 4.7 gb imi citeste perfect.

Credeti ca e de la softul de i-drive, adica trebuie facut update la masina sau e de la DVD-urile / imaginile mele ?

 

In concluzie am una bucata DVD 2010 HIGH de 8gb si una de 4.7gb, daca e cineva interesat, le donez in zona 13 septembrie.

Link to comment
Share on other sites

am luat de pe torrente si am 6 part. sa inteleg ca aleg de ex part 1 o deschid cu daemon si sterg de acolo?

 

daemon tools il folosesti doar la "montarea" discului (un dvd-rom virtual)

metoda cea mai simpla este sa:

- deschizi part1 de exemplu cu un soft de editare iso (eu folosesc de obicei ultraiso) si convertesti din formatul actual in .iso

- editezi imaginea .iso rezultata dupa cum am indicat in post-ul de mai devreme si salvezi

- scrii iso-ul rezultat pe un DVD single layer un orice soft de scris dvd-uri

 

Daca nu iese ceva, da un semn

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.